Pokud i vy čekáte narození nového potomka, vyvstala u vás otázka, jaké vybavení pro svého nového člena rodiny budete potřebovat. Kromě klasického kojeneckého oblečení řešíte určitě otázku plenek. Jaký druh a kolik jich do začátku pořídit?

S touto otázkou vám může pomoci český e-shop Bebo, jehož součástí je i kamenná prodejna v Liberci. Ta nabízí možnost prohlédnout a vyzkoušet si zboží, nebo se zúčastnit některého ze zajímavých kurzů.

Látkové nebo papírové plenky?

To je dilema, které řeší celá řada maminek. Každý druh má své výhody i negativa. V současné době se však dostávají do popředí české látkové pleny a těch se týká i jeden z kurzů, který můžete v liberecké prodejně navštívit. Tento kuru je určený všem, kteří se chtějí dozvědět a vyzkoušet si, jak takové moderní látkové pleny fungují a jak snadné je jejich používání. Každý účastník dostane možnost vyzkoušet si různé typy plenek a různé druhy přebalování a získá i celou řadu dalších užitečných informací.

Další produkty a potřeby

Prodejna i e-shop nabízejí kromě klasického zboží i některé zajímavé produkty. Patří mezi ně přírodní kosmetika, která je velmi šetrná k citlivé dětské pokožce a samozřejmě neobsahuje žádné chemické přísady, které by mohly způsobovat podráždění nebo alergické reakce.

Velmi oblíbené jsou i jantarové korálky z pravého baltského jantaru, jež nabízí našemu tělu celou řadu zdravotních výhod. Patří mezi ně například podpora imunity nebo pozitivní vliv při růstu dětských zubů.

Prohlédnout a vyzkoušet si můžete i nosící bundy, kabáty a mikiny, které v pozdější době nahrazují kočárky. Výhodou tohoto druhu oblečení, že maminka má miminko neustále na očích a navíc má volné ruce. Mikiny a bundy lze využít nejen při pobytu v přírodě, ale i pro běžné nošení do města.