Každá žena touží po dokonalém outfitu. Ten však netvoří jen oblečení, ale i luxusní dámské doplňky, mezi něž patří, nejen šperky, ale i hodinky, které je někdy připomínají, sluneční brýle, kabelky či peněženky.

Hodinky či šperk?

Luxusní dámské hodinky často připomínají nebo dokonce nahrazují šperk. Při jejich výběru se naskýtá celá řada možností. Vzhledem k tomu, že jsou brány jako módní doplněk, je potřeba toto hledisko, při volbě designu i zpracování, také zohlednit. Každá žena má také svůj styl oblékání, ke kterému je potřeba sladit i styl hodinek.

Sportovní hodinky upřednostňují ženy, které aktivně sportují. Vyznačují se trvanlivostí, někdy bývají i odolné proti vodě a často mívají velké množství funkcí. Na jejich výrobu je použit plast a silikon, díky čemuž jsou lehčí.

Ženy, které nosí kostýmky, sáhnout pro hodinky elegantního a tenkého designu, které někdy bývají zdobené drahými kameny. Tento typ hodinek je určený pro formální příležitosti. Módní styl hodinek používá neobvyklé barevné kombinace i vzory a koresponduje s aktuálními módním trendy.

Malý, ale přesto důležitý pomocník

O jakém doplňku je řeč? Jsou to luxusní dámské peněženky. I při jejich výběru je potřeba brát v úvahu několik hledisek. Především je to velikost – volit je potřeba podle příležitostí, při nichž budeme peněženku používat. To určuje i počet přihrádek a kapes. Peněženka slouží nejen k uchovávání peněz a karet, ale i jako módní doplněk, na to bychom měli pamatovat při výběru barvy.

Tvar peněženku udává její velikost. Pokud potřebujete peněženku menší, volte tvar spíše čtvercový, obdélníkový tvar je spíše větších rozměrů. Velice záleží i na materiálu a zpracování. Od toho se odvíjí kvalita peněženky a její životnost. Oblíbeným materiálem bývá kůže, která je nadčasová a nikdy nevyjde z módy.