Vyplatí se hlasovat a podporovat svou oblíbenou influencerku. Zapojte se do pátého ročníku MAMAblogu roku a druhého ročníku TATAblogu roku a získejte dárky od partnerů, kteří fandí aktivním rodičům. Zapojit se také můžete do řady testovacích klubů.

Nejlepší softshellky od unuo vyhrajte i otestujte

Unuo, diamantový partner MAMAblogu roku, obléká vaše děti do každého počasí. Softshellové bundy a kalhoty mají nejlepší! Český výrobce dětského oblečení si zakládá i na kvalitních střizích a originálních vzorech, takže už na dálku poznáte, které dítě patří k “unuačkám”. My jsme s unuo připravili speciální kategorii pro influencerky i kurz pro začínající podnikatelky, tak se přidejte, stačí sledovat https://www.mamablogroku.cz/Blog/.

Navíc jsme nachystali kromě dárků také testovací klub – vyberte si, jaké kvalitní softshellové oblečení se vašim dětem hodí. Tady je víc.

Vyzkoušejte, že Pompo už není jen hračkářství

Pompo z tradičního hračkářství vyrostlo v obchod, kde seženete v klidu a bez problémů (on-line i v kamenných obchodech) celou výbavičku pro miminko i vše potřebné pro batole a taky klidně pro prvňáčka.

A co takhle si užít nákupy zdarma? Jde to. Stačí si vybrat, co byste chtěli, a jeden z voucherů v hodnotě 1500 Kč může být váš. Přidejte se zde.

Spotřebiče Babymoov jsou pro vás připravené

Multifunkční přístroj Nutribaby+ XL, ohřívač a dávkovač vody Milky Now, skleněné misky a ohřívač lahví Nutri Smart. Tohle všechno můžete v rámci testovacího klubu Babymoov vyzkoušet, nebo i vyhrát. Designové a praktické spotřebiče Babymoov nakoupíte za skvělé ceny na andys.cz.

Zajímavé příchutě kapsiček HiPP

HiPP se vždycky snaží být #vicnezjenbio. A jde mu to skvěle. Příkrmy, mléka, kosmetika a jiné nezbytnosti pro vaše děti vyrábí šetrně k přírodě – jde o kvalitní životní podmínky pro zvířata, biodiverzitu, udržitelnost a ochranu klimatu.

Připravili jsme speciální cenu pro influencerky Zelený MAMApočin roku, dárky pro maminky za to, že se starají o planetu i extra speciální testovací klub – nové příchutě kapsiček se hlásí k vám domů. Sledujte https://www.mamablogroku.cz/blog/

Otestujte dm Pro Climate

Inovativní řada ekologických produktů Pro Climate v drogerii dm se neustále rozrůstá a vy ji můžete vyzkoušet. Nejenže je pro vás přichystaná jako dárek, ale můžete se zapojit také do testovacího klubu. Součástí řady jsou přípravky péče o pleť, domácnost i hygienické pomůcky, všechny navíc nejenže zmírňují a předchází dopadům na životní prostředí, ale ještě je i vykompenzovávají.

Sleva 20 % do ROSSMANNa na celý nákup

Zapojte se do ROSSMANN CLUBu a užijte si skvělý nákup se slevou – uvítací slevu 20 % máme přichystanou pro každého. Součástí členství jsou výhody ve věrnostním programu Rossmánek, který je zaměřen na spokojenost vašeho děťátka. Pokud budete sbírat body za nákupy, za 15 bodů na vás čeká sleva 15 %. Když kupujete plenky, péči či výživu, bude to znát. My pro vás máme skvělé ROSSMANN dárky.

Máme přichystané i další dárky od partnerů. Jaké?

Ekologické jednorázové plenky od značky ECO by Naty: maximální využívají přírodní surovin nahrazující plasty (třeba kukuřičný škrob). Navíc neobsahují žádnou zbytečnou chemii a mají rozložitelné obaly.

Od mimmo.cz máme přítulné muchláčky v jemných odstínech My Teddy, pyšní se tím, že mají do detailu vyšitá očička a krátký chlup. Dále jsou nachystané chytré hrnečky b.box, které se nevylijou, ani když batole pije a leží na zádech.

Pokud fandíte českým výrobkům a přírodě zároveň, zkuste bambusové jednorázové dětské EKO pleny Bamboo od české značky MonPeri. Jsou přesně takové, po jakých chytrá máma touží: antibakteriální, neutralizují pachy, prodyšné a hypoalergenní, savé, měkké…

Chcete se dobře vyspat? Záleží i na povlečení, a tak vsaďte na značku SCANquilt. Je inspirací pro váš útulný domov. Odborný personál vám profesionálně pomůže v příjemném prostředí 53 vlastních prodejen nebo v e-shopu scanquilt.cz.

Vyzkoušejte Francii na vlastní kůži. V MAMAblogu roku můžete vyhrát produkty legendární francouzské značky Mustela. Tato kosmetika je vhodná pro malé i velké a s přehledem pomůže atopikům i těm, kdo trpí na začervenání či vysoušení kůže.

Pokud chcete strávit klidnou dovolenou v Česku, užijte si butikový hotel v samém centru Špindlerova Mlýna – rodinný hotel Soyka ze sítě Asten Hotels. Kvalitní gastronomie, rodinné pokoje, wellness (nazvané Anche Spa) nebo bar Highney se na vás těší přímo v centru Špindlu.

A pokud si chcete připít na MAMAblog roku, ale alkohol nechcete či nemůžete, lehká, příjemně aromatická varianta nealkoholického perlivého vína, které připravuje ze svěžích mladých vín bez konzervantů a stabilizátorů a je bez alkoholu, se jmenuje Revine a najdete ji u Vinselekt Michlovský.

Tak na MAMAblog roku!