Nudy už bylo dost? Chcete se společně s partou kamarádek skutečně královsky pobavit? Zkusit něco nového a zažít něco, na co ani jedna z vás rozhodně nezapomene? V tom případě jsme rádi, že vás můžeme inspirovat tipem na super zábavu, kterou si s kamarádkami zaručeně užijete!

Úniková hra: kdo se bojí, nesmí do lesa…únikové místnosti!

Určitě jste již slyšely o únikových hrách, které se před nějakou dobou staly doslova hitem. Jen málokdo by nevěděl, co jsou vlastně zač. Speciálně vytvořené hry, které vás napumpují adrenalinem, vyzkouší vaše schopnosti vzájemně spolupracovat a prověří sílu vašeho přátelství. Ne nadarmo se říká, že kdo se bojí, nesmí do lesa. My říkáme, že kdo se bojí, nesmí do únikové místnosti. A co vy? Troufnete si?

O co vlastně jde?

Úniková hra od EscapeX patří mezi nejlepší únikové hry v Praze – a vůbec nebudeme lhát, když prohlásíme, že si tohle ocenění zasloužila právem! Kdo totiž vyzkoušel jejich hru s názvem Zloději snů, ten odcházel plný směsice pocitů. Mísily se v něm pocity štěstí, radosti, nechyběla pořádná dávka napětí, strachu i adrenalinu.

Chcete něco takového na vlastní kůži zažít i vy? V tom případě už víte, kam se vydat společně s partou kamarádek. Pro lepší představu se můžete mrknout na fotogalerii ze hry.

Proč právě úniková hra?

Dost už bylo nakupování. Už stačilo líného vysedávání po kavárnách. Nechte chvíli stranou rozhovory o partnerech, na které si tak rády stěžujete a místo toho zkuste netradiční formu zábavy, která vás zaručeně nadchne a od prvního okamžiku dokonale vtáhne do děje – najednou nepoznáte, co je realita a co jen hra! Úniková hra se absolvuje společně s přáteli, s nimiž vytvoříte tým, jehož úkolem bude vyřešení série hádanek a splnění hned několika úkolů. Jedině tak totiž dokážete splnit úkol. Jedině tak totiž dokážete uniknout.