Letní dovolené u moře není dnes již nesplnitelným snem pro většinu českých turistů. Nejčastěji se vydávají k Jadranu, neboť chorvatské pobřeží i ostrovy jsou lákavé pro svou členitost, průzračně čisté moře, přírodními krásami i spoustou ubytovacích možností. Pokud budete letos plánovat dovolenou v Chorvatsku a chcete mít dopředu zajištěné ubytování, pak je nejlepším způsobem využití internetového portálu Ubytování Chorvatsko. Cesta do Chorvatska bude pro vás mnohem příjemnější a hlavně klidnější, neboť po příjezdu na místo nebudete muset hledat ubytování.

Jak v portálu hledat?

Nejprve se v rodině musíte dohodnout, do kterého regionu a v jakém termínu budete na dovolenou u Jadranu cestovat. To jsou základní údaje, které zadáte do příslušné kolonky spolu s počtem osob, pro které budete chtít ubytování. Nakonec uvedete svou e-mailovou adresu, na kterou vám budou přicházet jednotlivé nabídky ubytování v hotelech, penzionech či soukromých apartmánech. Největší výhodou portálu Ubytování Chorvatsko je, že nabídky budou obsahovat přímý kontakt na majitele ubytovacího objektu. S ním pak budete moci dojednávat konkrétní podmínky, takže se vyhnete jednání s cestovkou a placení provize. Samotný výběr vám ještě usnadní novinka, kterou je videoprezentace. Ta vám umožní vidět daný objekt z vnějšího i vnitřního pohledu, takže si budete moci udělat reálnou představu o jeho umístění v krajině i o vnitřním vybavení.

Co ještě portál nabízí

Vedle nabídek současných ubytovacích kapacit zde najdete i upozornění na nově postavené objekty, ať už jsou to hotely, penziony, apartmány či soukromá zařízení. Velmi užitečné jsou nejrůznější mapy zejména pro turisty, kteří se chtějí vydat autem do Chorvatska.

Jsou zde i zajímavé články o chorvatských ostrovech a chorvatských národních parcích. Chcete-li vědět, jaké bude panovat počasí v Chorvatsku nebo dokonce v místě a čase vaší dovolené, tak i tuto vyhledávanou informaci najdete na portálu.

Fórum o Chorvatsku

Tyto stránky jsou rovněž součástí portálu Ubytovanivchorvatsku.cz. Můžete si na nich přečíst recenze jiných turistů, nebo si s nimi vyměňovat své názory, postřehy a zkušenosti. Osobní zkušenost druhých je často užitečnější informací, než všechny texty či obrázky.