Setkali jste se u některého ze svých přátel s nafukovací žíněnkou zvanou airtrack a nyní přemýšlíte nad tím, že ji zkrátka také musíte mít? Abyste se v jejich nabídce neztratili, přinášíme vám jednoduchý návod na to, jak si vybrat ten správný airtrack, který splní všechna vaše očekávání.

Délku airtracku vybírejte s ohledem na místo

Nejdůležitějším parametrem při výběru odpružené nafukovací žíněnky zvané airtrack jsou rozměry. Kam chcete svůj airtrack umístit? Bude mít své čestné místo ve vaší domácnosti, položíte jej do své domácí tělocvičny nebo máte k dispozici ohromnou zahradu? Dané místo, kam chcete svůj airtrack položit, důkladně přeměřte. V nabídce najdete airtracky, které na délku měří 2 metry, ale v případě, že chcete pro cvičení více prostoru, můžete si pořídit třeba i osmimetrový model.

K čemu budete airtrack využívat?

Dopředu si promyslete, k čemu konkrétně budete svou nafukovací odpruženou žíněnku využívat. A kromě délky se zaměřte také na její výšku. Při výběru platí snadné pravidlo: Pro lehčí triky si vystačíte s výškou 10 cm, pro náročnější triky volte raději 30 cm.

Barva je také důležitá

Další nezbytnou vlastností, kterou při výběru aitracku nezanedbávejte, je barva. V nabídce narazíte na všechny barvy i barevné kombinace, které vás napadnou. Stačí se tedy rozhodnout, jaká barva u vás zvítězí. Bude to modrá, bílá, černá, zelená nebo snad růžová? Nebojte se barvou svého aitracku vyjádřit, kdo jste.

Užijte si spoustu zábavy a dejte si pořádně do těla s moderní odpruženou žíněnkou airtrack, kterou používají i profesionální sportovci, a pořiďte si takový model, jenž vám bude rozměry i barevným provedením naprosto vyhovovat. Výhodou airtracků je mimo jiné i jejich snadná přenosnost. Jsou nafukovací a můžete si je klidně zabalit i s sebou na dovolenou.

Zdroj obrázku: Drobot Dean / stock.adobe.com