Malešický háj je projektem, který nabízí skvělou příležitost pro každého, kdo hledá ideální místo pro život. Byty jsou zde v blízkém spojení s přírodou, a přesto si můžete užívat všechny výhody, které nabízí velké město. Jedná se tak o perfektní lokalitu pro páry i rodiny s dětmi.

Komfortní bydlení

Rezidenční projekt Malešický háj nabízí pouhých 107 jednotek rozložených do pěti bytových domů. Bydlení v tomto místě tak poskytuje soukromí, přičemž budete v blízkosti přírodě. Dispozice bytů se pohybují od garsoniér s 32 m2 až po velké střešní penthousy. Aktuálně však k prodeji zůstává pouze pár posledních bytů, rozhodně byste proto v případě zájmu neměli otálet. Byt v Malešicích je skvělou volbou.

Pro rodinný život

V tomto projektu vznikají zdravotně nezávadné budovy s moderními byty. Jestliže se tedy rozhodnete ubytovat právě zde, získáte perfektní domov na celý život. Díky tomu, že se byty nachází nedaleko centra města, můžete se těšit na skvělou občanskou vybavenost – obchody, sportovní centra, školky a školy pro děti, hřiště a mnoho dalšího. Malešický háj tak s radostí přivítá každého, ať už od nového bydlení očekáváte cokoliv.

Skvělá lokalita

Blízkost Malešického lesa dělá z této lokality perfektní místo pro rodinné bydlení. Malešice jsou oblíbenou částí Prahy, rozhodně totiž mají co nabídnout. Ačkoliv zůstanete na dosah města, stále vás čeká klid přírody. Nový byt se tak může stát vaší oázou klidu, kde si užijete každý den. Užívejte si výhody velkoměsta, zatímco během chvilky můžete vyrazit za odpočinkem do přírody. Území se neustále rozvíjí a máte se tak na co těšit.

Tento projekt je jedinečný a nabízí to nejlepší. Díky spojení města s přírodou vzniká perfektní místo pro život. Ať už hledáte klidné hnízdečko lásky pro dva, nebo klidné prostředí pro rodinný život.