4.2.7

Kdo se letos ve své róbě překonal? Sedmdesátý ročník mezinárodního filmového festivalu ve francouzském Cannes opět uvítal osobnosti z celého světa. Tón koberci udávaly zejména ženy – herečky a modelky, které vědí, co v módě letí. Ovšem našlo se i pár strašidel. Pojďme letošní ročník patřičně zhodnotit.

Jako každoročně se na zahajovacím ceremoniálu celebrity procházejí po slavném rudém koberci. Jedná se zejména o reklamu slavných návrhářů, které mají celebrity v tu chvíli na sobě. Kdo šlápl vedle?

Uma Thurman

Toto francouzské letovisko je každoročním centrem každého, kdo v módě něco znamená. Například půvabná herečka Uma Thurman vsadila na romantický šat, který potrhl její něžnou tvář. Ta rozhodně nešlápla vedle. Objektem fotoaparátů však byla také jiná sexy těla, která byla mnohdy spíše spoře zakrytá.

Kendall Jenner Giambattista Valli Dress

Největší pozornost na sebe strhla Kendall Jenner, která zastínila mnohé slavnější ženy právě tímto excentrickým úborem. Naopak Rihanna působila jako brambora v pytli elegantní barvy.

Susan Sarandon

Takhle sexy sedmdesátnici aby jeden pohledal. Susan se rozhodně nemá za co stydět, jak ukázala, když po dlouhé době vyvětrala své smaragdové šaty s výstřihem a rozparkem ve stylu Angeliny Jolie.

Nicole Kidman

Půvabná byla rovněž i tato něžná herečka, která vypadala jako samotný diamant, o kterém zpívala ve svém snímku Moulin Rouge.

Julianne Moore, Robin Wright, Jessica Chastain

Naopak zklamala Julianne Moore, 56, ale i Robin Wright, která vypadala, jako by si odskočila z postele. Rovněž Jessica Chastain přestřelila, protože letos zvolila vyloženě cikánský oděv, který kazil honosnost tohoto ceremoniálu. Snad tedy v následujících dnech, které ještě Cannes 2017 zbývají, uvidíme povedenější modely, které budou moci se svými nositelkami, vstoupit do síně módní slávy.

Tip: Prohlédněte si náš magazín o cestování