Už vás omrzel vzhled vašeho vozu a chtěli byste něco jiného? Někteří lidé si i po letech nechají auto přelakovat, aby změnilo vzhled a opět dokázalo zaujmout. Je to však drahé a ne každý majitel to chce podstoupit. Mnohem lepší je car wrapping, jde o metodu, kdy pomocí wrap fólie doslova obléknete vůz do nového vzhledu. Už jste viděli projíždět vozy, jejichž karosérie vypadala jako ze zlata nebo jako čiré zrcadlo? To je způsobeno wrap fólií. Wrap fólie představuje nejlevnější a nejhezčí způsob, jak změnit vzhled vozidla.

Jaké wrap fólie se nabízejí?

Specializovaným prodejcem wrap fólií je eshop Tatechnix.cz, kde si můžete vybrat z obrovského množství druhů fólií. Nabízí se vám například chromované, maskáčové, karbonové, diamantové, perleťové, rezavé, lesklé, matné, sametové fólie a mnoho dalších. Pokud si vyberete karbonovou fólii, vaše karosérie bude vypadat jako z uhlíkových vláken. S wrap fólií bude váš vůz vypadat zcela jinak.

 

Výhody wrap fólií

Jejich výhodou je, že se používají v exteriéru i v interiéru vozu, můžete je použít na celý vůz i na jeho jednotlivé části. Wrap fólie jsou snadno přizpůsobitelné a můžete je použít i na drobné části vozu s komplikovanými záhyby, třeba na zrcátka. Fólie pomůže i s ochranou laku, který díky ní více vydrží. Pokud chcete se svým vozem překvapit nejen sebe, ale i své okolí, wrap fólie představuje tu nejlepší možnost. Jestliže vám nejsou po chuti běžné barvy vozů a připadá vám, že váš vůz je zbytečně moc přehlížený, s wrap fólií se za ním každý rád otočí. Fólie z eshopu tatechnix.cz jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, můžete s nimi vůz mýt jako obvykle a když se rozhodnete je časem odstranit, nebudou zde žádné zbytky lepidla. Fólie jsou samolepící a disponují mikrokanálky, se kterými se vyhnete vzniku nevzhledných bublin. Pokud chcete změnit vzhled vozu, máte jedinečnou příležitost.