Asi se nenajde příliš nadšenců do stěhování a zvlášť ne pro stěhování těžkých břemen jako jsou klavíry. Jde totiž o nesmírně náročnou činnost, která je spojena s přenášením velice těžkých předmětů. Pokud se chcete těchto problémů zbavit, můžete si nechat vše obstarat od profesionálů.

DYMAS – stěhování klavírů Brno

Jednou ze zajímavých možností je rodinná firma Dymas – stěhování klavírů Brno, která má osobní přístup ke každému zákazníkovi. Pozitivní je i dlouhá praxe se všemi druhy stěhování těžkých břemen v Brně. Určitě se není třeba obávat žádných skrytých ani nečekaných poplatků. Firma Dymas – stěhování klavírů Brno své služby nabízí za přiměřené ceny. Určitě si nezruinujete rozpočet.

Celá řada pojištění při stěhování klavírů

Před najmutím firmy Dymas – stěhování klavírů Brno si můžete prostudovat ceník stěhování klavírů. Jelikož společnost není plátcem DPH, veškeré ceny uvedené v ceníku jsou konečné. Zdarma můžete dostat i cenovou kalkulaci a obalový materiál. Velmi příjemné zjištění je trojité pojištění. Pracovníci firmy Dymas – stěhování klavírů Brno jsou totiž pojištěni proti škodě při výkonu povolání, firma proti škodě při stěhování a stěhovací vozy pro převoz nákladu. Pokud chcete odstěhovat cenné předměty, můžete si nechat zajistit pojistku navíc, popřípadě je možný i dohled bezpečnostní služby.

Možnost zajištění potřebných povolení

Firma se specializuje na stěhování klavírů a těžkých Břemen v jihomoravské metropoli – Brně, ale problém nepředstavuje ani stěhování v ostatních koutech republiky ani v zahraničí. Firma zvládá i stěhování v centru Brna, přičemž pro centrum města či omezené zóny není problém zajistit veškerá potřebná povolení k hladkému pohybu. Obstarat se tedy dají třeba i výjimky pro vjezdy. Pracovníci firmy zvládají provádět kompletní stěhovací a vyklízecí práce, které se týkají bytů, domů, kanceláří, půd nebo sklepů.