Svatební den a jeho plánování bývá, alespoň pro nevěstu, většinou stresující období. Svatební den je jedním z nejdůležitějších dnů v životě, proto si zaslouží vzpomínky v podobě kvalitních fotografií, které, i po letech, vyvolají silné a pozitivní emoce.

Aby byly fotografie dobré, potřebujete kvalitního fotografa, který tento slavnostní den velice věrně zachytí.

Výběr fotografa by pro někoho nemusel být zrovna jednoduchá záležitost, protože většina z nás s touto volbou nemá zrovna bohaté zkušenosti.

Který je ten pravý?

Uvědomte si, že balíček svatebních fotografií by měl zachycovat nejen samotný svatební obřad a portréty novomanželů a jejich rodin, ale i momentky a drobné detaily (svatební dort, květinová výzdoba, svatební tabule apod.).

Ne vždy je fotografování levná záležitost a proto každý očekává kvalitní služby, které také zahrnují určitý styl. Proto je dobré prohlédnout si portfolia jednotlivých fotografů, z nichž je patrný jejich styl a to, jakým způsobem umí zachytit určitý moment.

Hledejte nejprve ve svém okolí, případně dejte na doporučení přátelů a známých.

Budete – li hledat svatebního fotografa v Olomouckém kraji, obraťte se na Focení svateb Přerov.

Fotografické studio zaměřuje svoji působnost především na tato města – Prostějov, Přerov, Olomouc, Šternberk, Šumperk, Mohelnici a jejich okolí. Nejste – li z této oblasti, lze však fotografování, po předchozí dohodě, provést i jinde.

Svatební fotografie budou realizovány dle vašeho přání a dodány budou v předem domluveném termínu.

Pro fotografické služby je používána kvalitní a profesionální technika firmy Canon, která umožňuje vytvářet fotografie špičkové kvality.

Fotoateliér se nachází v centru obce Velký Týnec nedaleko Olomouce.