Snad každá žena by si přála dlouhé vlasy, které budou zároveň husté a plné síly. I když je tento sen poměrně běžným, jen málokteré ženě se opravdu vyplní. Důvodem jsou většinou špatné genetické dispozice, nezdravý životní styl či nevhodně zvolená péče o vlasy. Jak však můžete hustých a dlouhých vlasů docílit, třeba za pár minut?

Snadno a rychle

Řešením se pro vás mohou stát tzv. clip in vlasy, které si připevníte i vy sami v pohodlí domova. Jedná se o kvalitní příčesky, které vaše vlasy prodlouží a zhustí. Nemusíte tak čekat několik let, abyste se mohli chlubit bujnou kšticí. Stačí vám k tomu pořízení clip in vlasů, hřeben a trocha času.

Zakoupení clip in vlasů

Pokud byste rádi, aby byly vaše vlasy delší a hustší, klikněte zde a podívejte se na pestrou nabídku barev clip in vlasů a různých délek. Můžete si vybrat z deseti druhů barev a třech délek clip in vlasů. Zvolit si můžete standardní clip in vlasy tzv. single drawn, které jsou jednou tažené a v pramenu se mohou objevit kratší vlasy, než je vámi zvolená délka. Sáhnout však můžete i po kvalitnějších a odolnějších clip in vlasech, které se jsou našity metodou double drawn. Jsou také hustší a dosáhnete tak maximálního efektu.

Jak se clip in vlasy připevňují?

Co se tyká nasazení clip in vlasů, je to velmi snadné. Vrchní prameny vlasů si sepnete sponkou, najdete si ideální místo pro umístění clip in vlasů, vytvoříte si vodorovnou pěšinku s pomocí hřebene a poté už clip in vlasy aplikujete. Zacvakávají se uprostřed a poté na stranách. Po rozpuštění horních pramenů vlasů by měly zůstat příčesky skryté a vypadat přirozeně. Pokud aplikujete více pater vlasů, postupujte vždy od spodu hlavy až k temeni. Díky clip in vlasům se proměníte v krásku s hustými a dlouhými vlasy během několika minut.