Váš úsměv je jednou z prvních věcí, které si lidé všimnou, když se s vámi setkají. Rovné bílé zuby už nejsou jen pro celebrity. Pokrok v kosmetické stomatologii v posledních několika letech učinil bělení zubů bezpečnějším a dostupnějším pro téměř každého, kdo chce jasnější úsměv. Ale proč je důležité mít bílý úsměv?

Podle průzkumu Americké akademie kosmetické stomatologie se 96% dospělých domnívá, že atraktivní úsměv způsobí, že se osoba přitažlivější opačnému pohlaví, a 74% dospělých se cítí neatraktivní. Úsměv může ublížit šanci na kariérní úspěch. Zářivě krásný úsměv něm zvyšuje vaše sociální a pracovní příležitosti.

Bílé zuby zvyšují sebedůvěru

Při bělení zubů se vaše sebevědomí prudce zvedne. Ať už jste v práci, jdete na rande, přednášíte, nebo jen procházíte ulicí, úsměv s jasnými, jiskřivými zuby je těžké přehlédnout. Bělejší zuby jsou také známkou pro ostatní, že se staráte o sebe a vzhled. Vaše okolí to pocítí a věřte, že se změní i jeho chování k vám.

Bílé zuby zlepšují váš vzhled

Můžete mít nejzdravější zuby a nejupřímnější úsměv, ale nejste imunní vůči škodám, kterým každý čelí každodenním jídlem a pitím. Potraviny, káva, čaj a soda způsobují skvrny na zubech v průběhu času. Po správném postupu bělení si okamžitě všimnete rozdílu, aniž byste museli „filtrovat“ nebo upravovat své fotografie. Bělení zubů pomůže v boji proti skvrnám z každodenního jídla a pití.

Bělení zubů minimalizuje vzhled vrásek

Pokud jste si vědomi vrásek, může být bělení zubů pro vás skvělou volbou. Místo toho, aby se lidé soustředili na vrásky, lidé se více pravděpodobně soustředí na vaše krásné bílé zuby. To bude přitahovat pozornost od vrásek, jizev po akné a zamračených linií tváře.

Bělení zubů vás finančně nezruinuje

Bělení zubů nestojí tolik jako plastické úpravy. Na webu vybelime.cz objevíte výhodnou domácí sadu, díky které se dočkáte krásně zářivého úsměvu do jednoho měsíce.