Máte rádi, když se na speciální příležitost hezky a svátečně obléknete, outfit doplníte o zajímavé, vkusné šperky a jste neodolatelní? Pak se jistě zajímáte o to, čím byste se mohli ozdobit letos na Štědrý večer. Což takhle koupit si dřevěné šperky a mít tak šperky, které jsou zajímavé, umí být výrazné i nenápadné, jsou krásné a přitom jsou cenově dostupné?

Dřevěný motýlek k obleku

U vás doma i kdekoli, kde se v období Vánoc podíváte, tedy za rodinou nebo přáteli, může muž doplnit svůj oblek, nebo také rifle a košili, o dřevěný motýlek k obleku. Stačí vybrat si takový, který ladí s vaším stylem oblékání. Někdo upřednostní bohatě zdobený, někdo barevný, někdo naprosto jednoduchý, přesto elegantní. Anebo můžete zvolit motýlka s tematikou, která je danému muži blízká. Hraje na hudební nástroj? Nebo se bude účastnit koncertu? Pak se výborně hodí dřevěný motýlek k obleku s dekorem not. 

Motýlky mají 11 cm, jsou vyráběné v Čechách a jsou z masivního dřeva. Nehrozí jim pokrčení, skladování je snadné, stejně jako údržba. 

Dřevěné šperky pro holčičky i dospělé ženy

Chcete podpořit barvy zimy? Pak zvolte třeba dřevěný přívěsek na krk list, 6 x 3,5cm, který je vybarven v krásných modrých studených odstínech. Anebo dřevěnou brož ve stejném dekoru. Se zimou má souvislost i dřevěná brož barevný medvěd v modrém pojetí. Má 6 x 3 cm a je velmi netradičním doplňkem. 

Stejně tak se můžete ozdobit dřevěnými náušnicemi strom, 4 cm. Jsou jednoduché, krásné, napoví o vás, že je vám blízká příroda. 

Věnujte šperky jako dárek

Najdete tady i dřevěné náušnice, náramky, také kabelky nebo dřevěné šperky pro děti. I jim můžete udělat radost levným dřevěným šperkem, který je ovšem velmi hezký.Šperky české výroby, které jsou kvalitní a odolné, nabízí Amadea.cz. Najdete zde i dřevěné zboží s vánoční tematikou, nejednu dřevěnou vázu, dřevěný betlém, dřevěné prostírání, příbory… Krásné zboží z kvalitního přírodního materiálu.