Styl interiéru mívá velmi osobní charakter. Promítá se do něj nejen to, co máme rádi, jaké barvy preferujeme, ale také jaký životní styl vedeme. Chcete, aby váš interiér vypadal luxusně a překvapil každou návštěvu, která vás navštíví? Pořiďte si některé interiérové kousky, díky kterým bude váš domov působit luxusním dojmem.

Zlaté doplňky

Když se řekne luxusní domácnost, jistě se vám vybaví interiér, ve kterém nechybí doplňky ve zlaté barvě. Pořiďte si proto interiérové doplňky ve zlaté barvě. Mohou to být povlaky na polštáře, prostírání, svíčky, lampička či vázy. Velmi oblíbené jsou dnes také kovové stolečky ve zlaté barvě. Mnohdy stačí, když k bílému či dřevěnému nábytku zvolíte úchyty či madla ve zlaté barvě.

Kvalitní koberec

Ve vaší domácnosti by neměl chybět ani kvalitní koberec, který vašemu interiéru dopřeje na luxusním vzhledu. Ideální volbou je pro vás orientální koberec, který zaujme na první pohled a stane se jedinečnou součástí interiéru. Zvolit můžete například perský koberec či jeho napodobeninu. Orientální koberce zprostředkují interiéru jedinečnost, která návštěvu na první pohled zaujme.

Mramor a bílá barva

Luxusní domácnost je spojená také s bílou barvou, barvou čistoty a jemnosti. Vhodný je bílý nábytek, povlečení či doplňky. Nezapomeňte ani na velmi moderní mramor či mramorový vzor. Skvěle vypadá mramorová deska na bílé kuchyňské lince, mramor v koupelně či mramorový stolek v obývacím pokoji. Snadno seženete i doplňky, kterým nechybí mramorový vzor. Vše tak můžete snadno sladit.

Kožešiny

Interiér můžete doplnit i o umělé kožešiny, které vypadají opravdu luxusně. Zakoupit je dnes můžete i v různém barevném provedení, například světle růžové barvě. Díky kvalitnímu zpracování umělých chlupů vypadají opravdu dobře a finančně vás nezruinují.