Chcete je mít neustále na dohled, a přitom působit nenápadně? Samozřejmě, kamarádi by se jim mohli smát, že je máte doslova na provázku. Přitom ale nehodláte ztratit kontakt a rádi byste dostali zprávu, když dojde k nějakým problémům, abyste mohli včas zasáhnout. Mobil ale nemají, respektive hrozí, že jej mohou ve škole nebo na hřišti ztratit. Tak proč dětem nedat úplně jinou elektroniku, která je bude také výborně bavit? S hodinkami, které mají řadu atraktivních funkcí, se výborně zabaví. Během pár vteřin udělají snímek lokality, kde se nacházejí, ale také zmáčknou SOS tlačítko, s nímž upozorní rodiče na problém, to jsou dvě velká plus.

Každodenní nošení je velmi pohodlné

Děti budou nosit tuhle drobnou elektroniku celý den. Není důvod sundávat si je z dlaní. Platí, že dětské hodinky s GPS jsou komfortním doplňkem nejen do školních lavic. Dešťové kapky nebo pád z malé výšky? Nic z toho nebude představovat problém, protože hodinky jsou odolné a vydrží bez problémů i v případě, že je děti zapomenou sejmout z ruky před příchodem do sprchy. Navíc platí, že první zdání klame. Na první pohled jde jen o obyčejný ukazatel času. Když ale tuto moderní techniku poznáte blíž, zjistíte, že by se s ní nemusel stydět ani některý tajný agent. Díky GPS signálu budete znát polohu svých dětí s přesností na zhruba pět metrů.

Krátký telefonát s dětmi zaručuje klid

Chtěli byste mít naprostou jistotu, že se neděje nic špatného? Děti se vám mohou jednoduše ozvat, krátký hovor osvětlí všechny nejasnosti. Můžete si vyžádat i foto z místa, kde se právě s kamarády nacházejí. Je to praktické, jednoduché a pochopitelné i pro ty nejmenší. Pokud ještě neumí ovládat smartphone, bude pro ně snadnější zvolit tuto cestu. Více informací o tomto zajímavém tématu hledejte na cel-tec.cz!