Máte občas pocit, že se svět kolem vás hroutí? Často je to způsobeno tím, že se lidé zaměřují na problémy namísto toho, aby se zaměřovali na pozitivní aspekty života. Je to lidská přirozenost a často si i lidé s krásným životem dokáží zkazit den jedním problémem, na který soustředí veškerou pozornost. Nenechte se zahltit negativními myšlenkami, jak se naladit na tu správnou pozitivní frekvenci?

Uvědomte si, za co jste vděční

Když se každý den dotknete nohama země, uvědomte si, kolik toho v životě máte, za co byste měli být vděční. Mohou to být i zdánlivé drobnosti: máte kde bydlet, máte co jíst, máte partnera/partnerku, jste zdraví, máte práci, máte auto, rodinu, lidi, kteří vás mají rádi aj. Toto není samozřejmost. Naučte být vděční i za věci, které považujete za samozřejmé, protože tyto věci pro většinu lidí na světě samozřejmostí nejsou.

Sledujte jen pozitivní zprávy

Vždyť to znáte, sotva se podíváte v televizi nebo na internetu na zprávy, ze všech stran se na nás hrnou negativní události. Jako první se dozvíte, že se vše zdražuje, politici jsou neschopní, ze všech stran nás ohrožují smrtící nemoci, ve světě se vedou další války a že někoho zase ubodali. To pouze podpoří představu, že žijeme ve strašném světě a je lepší ani nechodit ven. Nenechte se smést vlnou negativních zpráv, protože je to s médii stejné jako s myšlením většiny lidí, zaměřují se na negativa a dávají jen minimum prostoru, aby se zaměřili na to krásné. Víte o tom, že se neustále pracuje na nových patentech, dochází k průlomům ve zdravotnictví, sází se nové lesy, schvalují se i dobré zákony a jsou i lidé, kteří se snaží ostatním pomáhat. Abyste se k dobrým zprávám dostali, sledujte pozitivní zpravodajství na https://www.jsmeuspesni.cz/zpravodajstvi/.

Už nebudete nadále zasycení frustrujícími událostmi, ale naopak těmi pozitivními, které ve vás obnoví naději, že svět není tak špatný. Dozvíte se o krásných místech, zajímavých osobnostech, senzačních objevech a užitečných tipech. Portál Jsmeuspesni.cz má za cíl, abyste se rozvíjeli, budovali v sobě optimistu a viděli, že se každý den stane jen v tuzemsku tolik skvělých událostí, že se můžete usmívat a vědět, že se stačí odpoutat od negativního proudu a být šťastní.