Každá novopečená maminka dobře ví, že péče o děti může být radostí i starostí. Dnes na trhu ale existují různí pomocníci, se kterými si péči o miminko můžete značně zjednodušit. A nejen to, jsou ekologické, bezzápachové , s jednoduchou obsluhou a cenově nenáročné.

Výhody bezzápachového koše

Kromě toho, že vaše domácnost bude krásně voňavá, je i jeho obsluha velmi nenáročná a k fungování nepotřebujete nic navíc, kromě klasických pytlů. Koš na pleny se vyznačuje jednoduchou obsluhou, a unikátním systémem vzduchotěsnosti, který zaručuje, že žádný nepříjemný zápach neunikne ven. Velkým pomocníkem je také pojistka proti dětské manipulaci, která zabrání tomu, že se vaše dítko dostane ke znečištěnému materiálu. Plenka se jednoduše položí do otvoru, stlačí se víko a znečištěná plena spadne uvnitř. Výměna pytle je také velmi jednoduchá. Velkou výhodou je, že nepotřebujete žádné vyměňovací kazety.

Látkujete? Žádný problém.

Možná si říkáte, že takový koš na dětské pleny vám dobře neposlouží, protože používáte látkové pleny. Právě naopak. Tento koš je využitelný i na použité látkové pleny a vy nebudete muset dávat špinavé plenky mezi ostatní prádlo.

Méně kroků, více energie a času na miminko

Bezzápachový koš na pleny je velkým pomocníkem, který zajistí, že budete mít nejen voňavý domov, ale také nebudete muset každou chvilku běhat ven s odpadky. Bezzápachový odpadkový koš se vyrábí hned v několika velikostech.
– 35 použitých plen
– 55 použitých plen
Když se na to podíváte očima matematika, zjistíte, že vám vydrží na několik dní. Samozřejmě záleží na tom, jak často je plenka vyměňována.

V souladu s ekologií

V dnešní době jsou plenky velkým tématem a to zejména z důvodu ekologie. Jednorázové pleny jsou v podstatě nevstřebatelné. Právě z tohoto důvodu některé maminky používají látkové pleny. Koš na použité pleny zajistí, že všechny plenky máte pohromadě a šetříte životní prostředí. Druhou výhodou je i to, že ani látkové plenky vám doma nebudou vytvářet nepříjemný zápach, než je všechny dohromady vyperete.

Cenově nenáročný pomocník

Péče o miminko není jen mnohdy unavující, ale také poměrně finančně náročná. I z tohoto důvodu některé maminky využívají plen látkových. První investice může být sice vyšší, ale postupně se vám vrátí. Některé maminky ale může odradit to, že budou doma shromažďovat použité látkové pleny a doma budou mít nepříjemný zápach. Tento odpadkový koš vás toho ušetří. Cenově je přijatelný a později ho můžete využít i na klasický odpad. Vybrat si můžete i z různých designů a tak dokonale zapadne do vaší domácnosti.