Šperky a jakékoliv ozdoby těla jsou doménou žen snad odjakživa. Mezi nejčastější druh šperků, kterými se zdobí holčičky v našich končinách již od útlého věku jsou náušničky. Propíchnuté uši má u nás téměř každá holka a dříve nebo později přijde čas, kdy dětské náušničky vymění za jiné módní náušnice. Tento trend zůstává mnoha ženám, stále častěji i mužům. Díky obrovskému výběru náušnic mohou všichni střídat různé typy provedení i materiály ze kterých jsou náušnice zhotovené podle svého vkusu, nálady nebo příležitosti, kam vhodné náušnice nosit.

Náušnice, které vyjadřují vaši osobnost

Podle toho, jaké nosíte náušnice se dá lehce odhadnout vaše povaha, smýšlení a možná i životní postoj. Koketa si jistě na párty nevezme do uší náušnice po babičce a konzervativní žena v obchodě nesáhne po velkých kruzích nebo si neudělá v uších tunely – postupné roztahování dírek v uších. Vtipné náušnice hledejte na ženě, která si umí udělat srandu nejen ze svého okolí, ale zejména ze sebe. Skvělým tipem pro vtipné náušnice jsou smajlíci, které pobaví a nikoho nepohorší. Smajlík v uchu zaujme i v malé velikosti a přesto zůstane decentní.

Unikátní náušnice, které vyjadřují vaše zájmy nosí většinou lidé, kteří mají rádi originalitu, ale nechtějí působit přehnaně. Hrajete na hudební nástroj? Stylové náušnice ve tvaru houslového klíče, noty nebo konkrétního nástroje nenechají nikoho na pochybách, co vás zajímá a kým jste.

Kde originální náušnice hledat?

Pokud toužíte po originálních náušnicích a upřednostňujete chirurgickou ocel, která je i přes svou nízkou cenu vhodná pro alergiky, mrkněte na webové stránky piw.cz, kde objevíte náušnice mnoha neobvyklých tvarů se zajímavými a originálními motivy. Ačkoliv v nabídce naleznete náušnice z chirurgické oceli, vybírat můžete z pozlaceného nebo černého provedení náušnic a samozřejmě klasického nerezového.