Rádi byste kompletně předělali interiér vašeho domu či bytu? Toužíte po úpravě jen jedné místnosti? Vsaďte při úpravě interiérů na pohled odborníků. Nejenže vám vykouzlí moderní interiér podle vašich přání, ale pomohou vám s návrhem, jak můžete interiér zajímavě využít.

Profesionální pomoc

Na poli interiérů je vhodné vsadit na profesionální pomoc. Jen těžko si totiž laickým okem dokážeme představit, jak by měl interiér nakonec vypadat. Obraťte se proto na pomoc, kterou vám nabízí bytový designer. S ním půjde přeměna vašeho domova či firemního prostoru jedna radost.

Návrhy a realizace

Návrhy interiérů a jejich realizací se zabývá profesionální skupina designérů interiérů, o kterých se více dozvíte na stránkách pwinterier.cz. S jejich pomocí vykouzlíte interiér přesně podle vašich představ a díky zkušenému oku designérů půjde vše hladce.

Jak vše probíhá?

Nejdříve se s designéry uvidíte na úvodní schůzce, kde si designéři vyslechnou vaše přání a představy. Předloží vám následně několik návrhů, které by se vám mohly líbit a poté vizi společně sjednotíte. Dalším bodem je praktické zaměření. Následuje vizualizace modelu výsledného prostoru. Nemusíte se tak obávat, že by se vám výsledek proměny nelíbil. Vše nejdříve uvidíte na realistickém 3D modelu a až následně vše proběhne v reálu.

Proměna interiéru

Abyste měli o průběhu proměny interiéru jasný přehled, je vám vypracována také cenová nabídka a rozepsáno celkové řešení výsledného interiéru. Těšit se již nyní můžete na realizaci proměny, kdy se vaše představy stanou skutečností. Vyhotoven vám může být také originální nábytek na míru. Designéři nezapomínají ani interiérové doplňky, které vtisknou interiéru finální tvář. Následuje již jen předání, na které se jistě budete těšit nejvíce.