seznamka
Seznamka

Nemyslete si, že jste jediná žena, která je buď svobodná, nebo třeba rozvedená a má jedno nebo více dětí. Je to stále častější situace, ke které dochází z mnoha důvodů. No a bez ohledu na to, protože takovým ženám často je okolo 28 – 35 let, máte stále spoustu věcí před sebou a byla by obrovská škoda nezkusit své štěstí a vynechat například navazování kontaktů také online – na nějaké seznamce.

Jsem maminka s dětmi, koho mohu zaujmout na seznamce?

Tak to byste se divila. Aktuální trend je takový, že ženy s dětmi v jakémkoliv věku jsou často velice oblíbené u mužů, kteří prostě jsou na zakládání rodiny od nuly buď už trochu starší, nebo třeba děti mít nemohou, ale moc by si je přáli. Často se mezi takovými muži vyskytují solidní muži, kteří to myslí se seznámením opravdu vážně, mají rádi děti a obvykle jsou také často zajištění.

Určitě tedy neváhejte a využijte velice pohodlné a snadné cesty, jak se seznámit. Stačí se zaregistrovat na jedné z mnoha seznamek typu štěstí, lidé, nebo třeba online seznamka randino.cz, vyplnit důkladně se všemi informacemi svůj profil, nahrát fotky a čekat. Nebo si čekání zkrátit vyhledáváním. Určitě ale nezapomeňte na svém seznamovacím profilu říci, že máte děti. Jinak vás bude „otravovat“ spousta jiných mužů, kteří když zjistí, že máte děti, tak se s vámi ani nerozloučí a zabalí to.

Jaké seznamky vyzkoušet a na co nezapomenout

Je to celkem jednoduché – stačí do google vyhledávání zadat nějaký dotaz na seznamku a vyskočí na vás spoustu výsledků. My třeba zkusili randino.cz, které nabízí velice snadné a rychlé hledání lidí. Obecně stačí vyzkoušet v podstatě jakoukoliv seznamku, kam někdo chodí, protože na každé z nich může číhat štěstí. Takže to vezměte prostě postupně, ale hlavně si vždy vytvořte profil, aktivně vyhledávejte a komunikujte. Začněte třeba tady a klikněte na logo randino.cz.

Vytvořit si seznamovací profil

Snad každá seznamka už z principu umožňuje registraci, a tedy možnost vytvořit si seznamovací profil, nebo seznamovací inzerát, kterým můžete oslovit ty správné lidi. Takže nezapomeňte určitě vyplnit všechny informace správně a řekněte to podstatné – například to, že máte děti a že hledáte někoho, komu vaše děti nebudou vadit, ale naopak. Nezapomeňte také přidat správné fotky. Jaké to ale jsou?

Přidání správných fotek

Pokud můžete přidat na seznamku fotky, tak se určitě držte pravidla, že než špatné fotky, tak raději žádné. Přitom stačí málo a fotky, které přidáte, řeknou skoro vše. Takže přidávejte pouze fotky, které jsou aktuální, jste na nich přirození a ideálně třeba v kombinaci s tím, co rádi děláte. Takže třeba fotka z včerejšího výletu na kole, kde budete hezky přirozeně a ještě sportující, bude ideální volba. Rozhodně nepřidávejte fotky, které jsou neaktuální, jsou profi, nebo dokonce intimní. Můžete to udělat, ale výrazně to ovlivní to, kdo se vám bude ozývat.

Aktivně vyhledávat na seznamce

Když už máte kvalitní seznamovací profil, nebo inzerát, podpořte své štěstí tak, že začnete prohledávat mezi profily ostatních uživatelů. Obvykle každá seznamka má základní vyhledávání, které vám umožní vypsat uživatele podle pohlaví, věku, lokality a třeba toho, co vlastně na seznamce hledají a jaký je jejich záměr. Ze spousty lidí se už jen základním filtrem dá okruh uživatelů vhodně zúžit a zvýšit tak šanci na objevení toho pravého protějšku.

Komunikace s lidmi zvyšuje šance na seznámení

Když už vás někdo osloví, nebo naopak vy objevíte profil uživatele, který by stál za zkoušku, neváhejte a komunikujte. Obvykle taková komunikace probíhá přes zprávy. Buďte otevření, féroví, rovnou řekněte, že hledáte protějšek, kterému nevadí vaše děti a neztrácejte určitě čas s lidmi, kteří si s vámi jen hrají a stejně nakonec na žádné rande nepůjdou, zvlášť když zjistí, že máte děti. Proto ty rozhodující a klíčové věci zbytečně neoddalujte a jděte s kůží na trh. Dejte si také trochu pozor na způsob vyjadřování a základní gramatiku – i to může rozhodnout o vašem úspěchu s ohledem na to, že ženy s dětmi často zajímají náročné a úspěšné muže, kteří vědí, co chtějí.

Jste svobodná či rozvedená maminka s dětmi a chcete se seznámit? Určitě využijte online seznamku naplno a nechte se příjemně překvapit. Nenechte se odradit kamarádkami, které to třeba zkusily, ale udělaly základní chyby, případně nebyly dostatečně trpělivé.