Pořízení prvních dětských náušniček je jakýmsi prvním z kroků, které vás s vyrůstajícím dítětem čekají. Jedná se o tradici, která se dotýká především malých holčiček a propichování uší. Čeká vás tento „rituál“ a nevíte, kde dětské náušničky zakoupit? Poradíme vám.

Dětské náušnice

První dětské náušnice můžete vybírat podle vašeho vkusu či podle praktičnosti. Některé maminky volí spíše pecičky, které dítěti nijak nepřekáží a dobře drží. Vhodnou variantou jsou i náušnice, které jsou na zapínání a lépe se dítěti sundávají v případě potřeby. Dětské náušnice jsou navíc vyhotoveny v řadě různých provedení a v množství zajímavých barev.

Tvar

Vybírat náušnice můžete na základě jejich tvaru. V nabídce nechybí náušnice ve tvaru roztomilých kytiček, náušnice se srdíčky, kulaté náušnice od Svarowskiho, náušnice s kamínkem či více kamínky, ve tvaru hvězdiček atd. Můžete tak přesně vybrat ty náušnice, které budou odpovídat vašemu vkusu.

Barva

Rozhodující může být nejen tvar náušnic, ale také jejich barva. Pravdou je, že většina tvarů náušnic je vyhotovena ve všech možných barvách od růžové, přes zelenou, červenou, fialovou až po náušnice, které jsou složeny z množství barevných kamínků. Náušnice navíc mohou být ve zlatém provedení či stříbrném, což je velmi důležité, aby se předešlo zanícení propíchnutých uší.

Dětské šperky

Pořídit však dětem můžete nejen první dětské náušničky, ale také jiné dětské šperky. Kromě dětských náušnic můžete pořídit i dětské přívěšky, řetízky či sety. Dětské šperky jsou navíc vyrobeny z chirurgické oceli, jsou stříbrné i zlaté, aby se předešlo alergických reakcím na nevhodné materiály. Jedná se tedy o jemné dětské šperky. Vybrat tak snadno můžete vhodný dárek pro malou slečnu, kterou čekají narozeniny či svátek. Dětské šperky jsou i vhodným dárkem při nástupu do školy.