Vhodně zvolené šaty podtrhnou krásu každé ženy. Nemusí se jich obávat ani slečna, která má někde nějaké to kilo navíc.

Jaký styl šatů vybrat?

Šaty pro slečny jsou neodmyslitelným kouskem v šatníku a ke každé ženě patří. Pokud zvolí vhodný střih a typ šatů, mohou pomoci zakrýt i drobnější nedostatky.

Silnější stehna

Pokud chcete svoje stehna zakrýt, je potřeba volit délku šatů, která končí těsně nad koleny nebo pod nimi. Zvolíte – li střih ve stylu áčka (volnější spodní díl), vršek by měl být upnutější, popřípadě zvýrazněný pas pomocí opasku. Můžete si však dovolit i střih užší. Mějte však na paměti, že nesmí být příliš těsný.

Větší bříško

Pro tento případ jsou ideální šaty, které jsou volnější v problematických partiích – jsou projmuté těsně nad pasem a splývají směrem dolů. Odpoutat pozornost od těchto partií můžete pomocí výraznějších doplňků – nepřehlédnutelná kabelka, extravagatní boty nebo velká ozdoba do vlasů.

Širší boky

V tomto případě je důležité především zdůraznit pas. Volte střihy, které kopírují křivky vašeho těla, ale nejsou příliš těsné, volnější střihy vám ještě na objemu přidají. Ideální je vrstvení – na upnutější šaty oblékněte sáčko nebo svetřík. Tím zamaskujete rozdíly mezi horní a dolní partií těla.

Drobná postava

Pokud máte velmi drobnou a štíhlou postavu, je vhodné volit takový střih, který vám trochu přidá na objemu. To zajistí například šaty s volánky či různými druhy řasení. Křivky vám pomůže vykouzlit také menší projmutí v pase.

Pokud hledáte inspiraci, podívejte se na e-shop miavimoda.cz, kde naleznete nejen šaty, ale i trička pro slečny.

Trička pro slečny

Trička jsou nedílnou součástí šatníku každého z nás. V nabídce nalezneme celou řadu trendy kousků, které můžeme kombinovat s dalšími částmi oblečení. Při jejich výběru mějte na paměti, že musí dobře sedět a být vyrobena z kvalitních druhů materiálů. Jen to je záruka příjemného nošení.