Jarní období přímo vybízí k úklidu domácnosti, ale i kanceláří či firem. Je potřeba vysmýčit pavučiny, umýt okna a žaluzie, vyčistit sedačky a koberce. Pokud se děsíte toho, že vám chybí dostatek času, či nemáte potřebné přístroje, které by vám úklid usnadnily, nezoufejte a objednejte si odborníky.

Pokud hledáte někoho, kdo zajistí jarní úklid vaší domácnosti, kanceláře, firmy či zdravotnického zařízení? Využijte nabídku firmy ekologickyuklid.eu, která nabízí komplexní služby v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Po předchozí domluvě může zajistit úklid i v okolních lokalitách těchto měst. Společnost klade důraz na ekologii, která se promítá i v jejích produktech. Na úklid používá pouze prostředky ekologické, které jsou snadno odbouratelné. Základ tvoří především sůl, ocet a citron, v některých jsou obsaženy aktivní látky rostlinného původu. V žádném z přípravků se nenacházejí alergeny.

Nabídka služeb

Objednat si můžete klasický úklid, který může být jednorázový či pravidelný (týdenní či měsíční) nebo úklid strojní, který se týká především průmyslových podlah a koberců.

Úklid bytových prostor

Využít můžete jednak standardní nabídky úklidu – mytí podlah a luxování koberců, utírání prachu, péče o okna (skla i žaluzie), kompletní úklid koupelen i toalety. Po předchozí domluvě lze využít i dalších služeb – praní a žehlení prádla, zajištění nákupů a v případě čtyřnohého člena domácnosti i péči o něj.

Úklid pomocí úklidových strojů

Pro úklid lze využít i úklidové stroje, které odstraní nečistoty nejen z koberců, ale i z podlahy. Úklid lze provést i v halách či skladovacích prostorách, v obchodních a nákupních centrech, ve vestibulech a vstupních halách, v různých typech garáží (nadzemní, podzemní). V nabídce naleznete i strojní čištění koberců a sedaček a to nejen v domácnostech, ale i v restauračních zařízeních či hotelech, konferenčních sálech nebo firmách a kancelářích.

Péče o zdravotnická zařízení

Každé zdravotnické zařízení má na hygienu vysoké nároky. Firma ekologickyuklid.eu zajistí úklid i v těchto druzích zařízení. V nabídce služeb naleznete nejen úklid prostor venkovních, ale i dezinfekci prostor vnitřních, péči o sterilní prostředí operačních sálů a úklid a dezinfekci sociálních zařízení a to nejen toalet, ale i sprch.