Dostali jste pozvánku na akci zvanou baby shower? Pokud ano, na takovou akci nesmíte přijít s prázdnou. Ideální je vybrat praktický dárek, který maminky ocení. Jenže jaký dárek to je?

Akce jménem baby shower se stávají v České republice velice oblíbené. Jedná se o dárkové akce, které k nám doputovaly ze Spojených států amerických. Baby shower organizují budoucí maminky nebo jejich nejbližší kamarádky. Na akce se pozvou pouze dámy a během akce oslavují miminko a to, že žena se stává matkou. Někdo organizuje baby shower těsně po narození miminka. V takovém případě se však dárky trochu liší od těch, jež se darují před narozením dítěte.

Jelikož se akce zvaná baby shower stává i České republice stále více oblíbená, obchodníci začínají na pulty obchodů přinášet dárkové koše pro miminka. Pokud tedy nevíte, co ocení budoucí maminky, pořiďte jim zmiňovaný koš, který bude tím nejlepším dárkem k narození dítěte. V takových koších totiž bývá jen to potřebné.

Pokud ale nechcete být jako většina kamarádek, jež jsou pozvané na baby shower, pořiďte jiné dárky. Nekupujte však hlouposti.

Tipy na dárky pro budoucí maminky

Ideálním dárkem jsou rozhodně plenky. Ale abyste je nedávali jen tak, v klasickém balení, co z nich vyrobit plenkový dort? Takový plenkový dort je samozřejmě možné zakoupit na internetu i v kamenných prodejnách.

Co se ještě ocení, tak jsou kojenecké lahve, dečky, dudlíky, mimo jiné také bodyčka. Jestli chcete být originální, doporučujeme koupit sadu na otisky nožiček a ručiček, díky nimž budou moct maminky zaznamenávat jejich rostoucí dítka.

Charakter dárků je přesně stanovený

Budoucím maminkám nedarujte nic zbytečného a hloupého. Pokud míříte na baby shower, charakter dárků je přesně stanovený a je nutné ho respektovat. Dárky mají nějak souviset s blížícím se narozením dítěte, i proto převažují plenky, kojenecké lahve nebo dečky.