Obligátní otázka všech maminek s malými dětmi – kam na výlet, aby se děti nenudily, rodiče se nemuseli bát, že je přejede auto, aby všichni zúčastnění viděli něco hezkého, aby se dobře najedli a pokud možno i vyspali. Sociální sítě se jen hemží zaručenými tipy, jen málokterý ale odpovídá nárokům moderních rodičů. My vám ale zaručenou „tutovku“ přinášíme. Cíl vaší cesty bude Karlštejn.

Nebude se vám chtít domů

Navštivte penzion Karlštejn a nebude se vám chtít domů. Jedná se o objekt, který se specializuje na děti, ležící hned naproti železniční stanice. Můžete tak nechat doma auto a vydat se do míst, kde se psala česká i evropská historie, vláčkem. Děti budou nadšeny a budou vám pomyslně líbat ruce. V Penzionu Karlštejn se v současné době nachází deset stylově a komfortně zařízených pokojů vhodných i pro rodiny s dětmi.

Nudit se zde nebudete!

Ubytování se nabízí ve dvou až čtyřlůžkových zrekonstruovaných pokojích, které odpovídají standardům moderní doby. Díky nabídce aktivit v okolí je zaručeno, že se zde nudit nebudete. Navštívit můžete ZOO koutek, v němž uvidíte řadu exotických zvířat, velbloudy jednohrbého i dvouhrbého, bizona, lamy, zebry, oslíky, shetlandské koníky. Dominantou Zooparku jsou lvi a párek bílých tygrů.

K dispozici budete mít také dětský koutek s nafukovacím hradem, vzduchovou trampolínou, vláčkem, dětským hřištěm, anebo s možností projížďky na velbloudovi či poníkovi. V teplých dnech si můžete odpočinout v relaxační zóně parku s přístupem do řeky Berounky. K zapůjčení jsou zde lehátka, paddleboardy a lodičky.

Je libo let balónem?

Děti budou jistě nadšeny i z vyhlídkových letů balónem, které zprostředkují nezapomenutelný pohled na Český kras. Z koše balonu tak můžete vidět nejen hrad Karlštejn, řeku Berounku, ale i vápencové lomy Velká Amerika a Malá Amerika. Na tento zážitek budete dlouho vzpomínat.

Ubytování na Karlštejně je finančně dostupné pro všechny sociální třídy. Lze je pořídit i jako dárkový poukaz, který se ideálně hodí jako dárek k narozeninám. Ubytování je možné v pokojích hotelového typu, ale i pokoji s kuchyňkou, který umožňuje stravovat se svépomocí. Záleží jen na vás, jaký typ zvolíte.