Časy, kdy se obyvatelé Prahy stěhovali za město, jsou pryč. Dojíždět se totiž v dnešní hektické době nikomu nechce a trávit volné podvečery v kolonách už vůbec ne. A dokonce ani nemusí, protože bydlení se nabízí přímo v samém centru metropole. V pátém pražském obvodě se právě rozjíždí stavba bytových domů, které uhranou každému. Projekt Vilapark Klamovka se totiž sestává ze dvou zcela odlišných částí, z vyšších bytových domů s překrásným výhledem na město a z viladomů, které jsou usazeny v zahradě. Ve kterém celku si vyberete váš vysněný byt vy?

Prodej bytů v centru

Za developerským projektem Vilapark Klamovka stojí renomovaná společnost Metrostav Development, přičemž prodej bytů již byl zahájen. A pro koho jsou byty ideální? Velké byty jsou vhodné pro rodinné bydlení v Praze, ale menší jednotky jistě zaujmou také jednotlivce nebo páry, vždy však zájemce, kteří touží po životě v metropoli. Bydlet ve městě a využívat všech výhod, které nabízí. To je přesně cílová skupina tohoto jedinečného rezidenčního projektu, která ví, co Praha nabízí a nechce město opustit. Ba naopak přeje si bydlet přímo v metropoli ve výtečně dostupné lokalitě s veškerými službami po ruce.

Klasika nebo mezonetové uspořádání

A jaké byty se v rámci Vilaparku Klamovka nabízí? Nový byt na Smíchově může mít klasické nebo mezonetové uspořádání, v katalogu se nachází celkem 117 bytů s dispozicemi od 1+kk po 5+kk. K bytům přináleží rozlehlá předzahrádka, terasa, lodžie nebo balkon, přičemž některé byty jsou včetně sklepní kóje, k ostatním ji lze dokoupit stejně jako garážové stání v podzemí. Bloky domů s výhledem od viladomů v zahradě odděluje pěší stezka, která vede do parku Klamovka. Jeho blízkost jistě potěší všechny milovníky procházek nebo aktivního trávení času.

Nadstandardní vybavení potěší

Rezidenční projekt Vilapark Klamovka nabízí velkoměstské moderní bydlení s dostatkem soukromí, současně nadstandardní vybavení v základní ceně. Noví majitelé bytů si mohou vybrat z dřevěných plovoucích podlah nebo z velkoformátových obkladů a dlažby. V koupelně patří ke standardu keramika Villeroy & Boch a baterie HANSGROHE. Celkový dojem příjemně dokreslují vstupní a interiérové dveře, které jsou od značky VETOS.