Nadváha trápí mnoho lidí, kteří hledají vhodné způsoby, jak se přebytečných kilogramů zbavit. Nejde o jednoduchý proces, hubnutí vyžaduje často trpělivost a nastavení režimu, na který je třeba si zvyknout. Ne každému pomáhají diety, jelikož se po jejich skončení váha často vrátí zpět. Existuje způsob, jak účinně hubnout, který není nepříjemný? Ano, káva Lishou.

Co je to káva Lishou

Káva Lishou je nápoj na hubnutí, který v sobě kombinuje různé přísady z čínské medicíny. Najdeme zde řasu Hunger-Oblivion, popínavou liánu Griffonia Simplicifolia a čínskou houbu Tuckahoe. To vše je v kombinaci s instantní kávou. Nápoj je chutný a pro milovníky kávy tak představuje příjemný způsob hubnutí. Káva se užívá jen jednou denně a to nejlépe před snídaní. Připravuje se jako běžná káva, zalijete ji vroucí vodou.

Jak to funguje?

Tajemství hubnutí spočívá v jednotlivých přísadách. Na nadváhu má velký vliv pomalý metabolismus. Káva Lishou pomůže váš metabolismus nastartovat, rychlejší metabolismus zajistí rychlejší pálení kalorií, aby se vám neukládalo do těla tolik tuku. Společně s tím se podpoří trávení a vstřebávání potravy.

Velkým nepřítelem hubnutí je chuť k jídlu, když máte nutkání stále něco konzumovat, pořád má vaše tělo příjem kalorií. V kávě najdeme čínskou houbu Tuckahoe, která potlačuje chuť k jídlu tím, že v těle zvyšuje hladinu serotoninu. Budete se tak cítit nasycení a nebudete mít stále potřebu něco jíst. Káva si získala ve světě velkou popularitu, protože s ní většina lidí hubne v průměru 2-5 kilogramů měsíčně. Lidé s větší hmotností mohou zaznamenat v prvním měsíci úbytek váhy, který bude i vyšší než 5 kilogramů. Všechny složky v kávě jsou přírodního původu a pití této kávy je příležitostí i pro vás, abyste se konečně zbavily kilogramů navíc, které vám dělají zbytečné vrásky. Vždy kupujte pouze originální kávu Lishou, abyste se vyhnuli padělkům, vhodným výrobcem je Baian a kávu o něj můžete pořídit na webu Kavalishou.cz.