Nebudeme si mazat med kolem pusy, internet je plný falešných obchodníků s velice výhodnými nabídkami. Zaplaťte předem a využijte slevu 60 % na dodávku koberců! I tak by mohl vypadat slogan podvodné společnosti. Proč ale nekupovat podlahy a koberce u profesionálů, kteří se mohou pyšnit tisíci spokojenými zákazníky?

U koho podlahy nakupovat?

Zakoupení nové podlahy, ať už se jedná o podlahu dřevěnou nebo koberec, je vždy výrazným zásahem do rodinného rozpočtu. Proto byste měli takové platby provádět pouze u prověřených obchodníků, k nimž patří například Floor experts. V jejích nabídce můžete vybírat z několika druhů podlah. Jakmile si vyberete konkrétní typ, čeká vás ještě promyšlení konkrétního designu. Možnosti jsou skutečně široké, protože například variant dřevěných podlah je více než čtyři sta.

Proč zrovna dřevěnou podlahu?

Žijete ve starém domě, rekonstruujete jej, ale nechcete zničit jeho dobovou atmosféru? Pak je dřevěná podlaha přesně to pravé, co hledáte! Je totiž vyrobena z masivního dřeva, které má svůj přirozený půvab. Možná tomu nebudete věřit, ale právě za pomoci dřevěné podlahy můžete dramaticky měnit vzhled dané místnosti. Záleží pouze na vás, jakým způsobem k sobě poskládáte jednotlivé parkety. Sortiment dřevěných parket je takřka nekonečný!

Chcete alternativu ke dřevěné podlaze?

Co si budeme povídat, dřevěná podlaha se do moderního domu příliš nehodí. Tam se bude doslova vyjímat krásná vinylová podlaha. Vinyl je totiž technicky dokonalým materiálem symbolizujícím moderní životní styl. Podlaha z něj je navíc mimořádně odolná, má nízké nároky na údržbu a je velice jednoduchá na položení. Důležitým faktorem je i cena, která je u vinylové podlahy příznivá. Pokud se vám tento materiál zalíbí, můžete vybírat z několika desítek barevných variant.

U Floor experts budete určitě spokojeni. Na jednom místě naleznete několik různých podlah, z nichž si určitě vybere každý z vás!