Anglický jazyk provází člověka po celý život, od narození do smrti. Děti se s ním, kromě babyboomů a baby friendy přístupů, aktivně setkávají už v mateřské škole. Osvícený přístup, v němž se děti učí prvním slovíčkům, reflektuje na potřebu domluvit se, jako když bičem mrská, což v praxi znamená stejně dobře, jako by byla angličtina jejich mateřským jazykem.

Ovládat světový jazyk v budoucnu otevře každé profesní dveře. Kdo v mládí nezahálí, má v budoucnu našlápnuto hodně vysoko. Investovat do individuálního jazykového vzdělání se rozhodně vyplatí. Čím dříve se začne, tím lepší jsou výsledky. Angličtina pro nejmenší je vyučována v jazykových kurzech metodou Wattsenglish.

Co je to Wattsenglish?

Výuka probíhá v kurzech s maximální kapacitou 8 dětí bez přítomností rodičů. Hravá forma, za použití obrázků, písniček a edukativních her, udržují pozornost dětí už od 4 let věku. Děti pracují s učebnicí WOW!, která je vytvořena speciálně pro tuto věkovou kategorii. Konverzace se prolíná s oblíbenými videi a písničkami se Stevem a Maggie.

Slova a grimasy

Ačkoli metodika Wattsenglish není jediná dostupná metodika výuky angličtiny pro danou věkovou kategorii, je zcela unikátní. Poprvé v historii vychází výuka anglického jazyka z přirozeného využití lidské tváře, využití reálného obličeje dětem pomáhá si slovíčka a větná spojení snáze zapamatovat a spojit s reálnými předměty a životními situacemi.

Anglicky i francouzsky

Obdobným způsobem lze vyučovat i kurzy francouzštiny pro děti. Kurz probíhá formou programu „kamarádi“, jenž se plně přizpůsobí vaším potřebám a požadavkům. Může jít o 90 minutový program, francouzskou konverzaci s rodilým mluvčím nebo třeba přípravu k přijímacím zkouškám. Výuka probíhá s minimálním počtem tří dětí.