Ať už jste maminka na plný úvazek, nebo teprve miminko čekáte a do role maminky se pasujete až za několik měsíců, určitě nám dáte za pravdu, že i maminky se chtějí slušivě oblékat. A je jedno, jestli jdou zrovna s caparty na dětské hřiště, nebo s miminkem v kulatém bříšku vyráží na kontrolu k lékaři. Kde maminky seženou vkusnou módu za super ceny?

I s rostoucím bříškem vám to může slušet!

Těhotné ženy mají mnohdy strach, že jim stále se zakulacující bříško znemožní nosit krásné oblečení a cítit se v něm přitažlivě. To ale přitom vůbec nemusí být pravda! I s rostoucím bříškem se můžete oblékat slušivě.

Chce to jen vědět, kde vybírat a kam si přijít pro ty nejlepší kousky pro budoucí maminky. Ideálním místem, kde nakoupíte skvělou těhotenskou módu, je Premium Outlet Prague Airport, kde na vás čeká nejen rozmanitá nabídka, ale také bezva nízké ceny.

Na nákupy můžete vyrazit i s dětmi

Pokud již děti máte, možná si stále častěji uvědomujete, že skloubit péči o ratolesti a nakupování není tak úplně jednoduché. To totiž tvrdí maminky, které ještě nikdy společně s dětmi nevyrazili do nákupního centra Premium Outlet Prague Airport. Tam se totiž nakupování společně s dětmi skloubit dá.

Děti nadchnete návštěvou v nejkrásnější hračkárně, kde si mohou hračky nejen prohlížet, ale také si s nimi i hrát! Za odměnu vás pak nechají nakoupit si něco pěkného na sebe.

Kousky známých značek pořídíte za hubičku

V outletovém nákupním centru seženete ty nejlepší kousky od známých značek za nízké ceny, které jinde nenajdete. Zaujmout vás může především outlet Desigual, EXX Fashion Store či United Colors Of Benetton, které nabízí trendy módu i pro maminky, které se chtějí líbit a chtějí vypadat šik.