Koupit byt, platit hypotéku a čekat několik let až se novostavba dokončí a je možné se do něj vůbec nastěhovat? U projektu Byty u parku v Praze na Žižkově to rozhodně neplatí, bydlet totiž mohou noví majitelé už během letošních vánočních svátků. Rezidenční výstavba přímo u parku Židovské pece navazuje na předchozí etapy výstavby na Žižkově a dokončuje se celkem jedenáct domů s takřka třemi stovkami bytů. Který si vyberete? Zbývá jich jen několik!

Moderní velkoměstské bydlení

Výhled do zeleně, ale život se vším komfortem velkoměsta? Byty pro rodiny na Praze 3 s dispozicemi od 2+kk po 4+kk umožňují pohled z terasy nebo lodžie do blízkého parku bez nutnosti dojíždění ze satelitů z okolí Prahy, současně ale nabízí veškeré výhody plynoucí z výtečné lokality horního Žižkova. Bytové domy jsou usazené podél ulice Malešická, odkud se lze snadno dostat městskou hromadnou dopravou na blízké linky metra. Kromě vynikajícího spojení na metro je v okolí několik zastávek autobusů.

Vše na dosah ruky

Projekt společnosti Metrostav Development je naplánovaný k dokončení v průběhu letních měsíců, s předáváním bytových jednotek se počítá ještě před Vánoci. Okolí horního Žižkova zaznamenalo v posledních letech mohutnou modernizaci a výstavbu, na dosah jsou veškerá sociální a občanská zařízení, problémem nejsou školy, školky, zájmové kroužky nebo obchodní příležitosti. A dostat se na Václavské náměstí? Nezabere více než 20 minut!

Pro milovníky velkoměsta

Pro koho je třetí městská část? Bydlení na pražském Žižkově osloví milovníky zeleně, protože je to čtvrť s množstvím parků a jednoho lesoparku, kde je nespočet dětských hřišť i sportovišť pro relaxaci. Žižkov je také už dlouhá léta čtvrtí, kde to žije. Pyšní se největším množstvím hospůdek, barů a hudebních klubů, kromě toho je také domovem mnoha kulturních stánků, mimo jiné Žižkovského divadla Járy Cimrmana nebo Divadla Ponec. Milovníci nezávislého filmu se naopak mohou těšit do kina Aero.