V roce 2010 zrealizovali dva bratři svůj sen a vrhli se do internetového prodeje dětského zboží a kojeneckých potřeb. Během let se společnost eandilek.cz neustále rozrůstala a zdokonalovala, zvětšovali se skladové prostory a tím pádem také skladové zásoby. Díky skvělé spolupráci s předními velkoobchody se firma stala nejvyhledávanějším a nejúspěšnějším internetovým obchodem vůbec. V roce 2018 jsme naše stránky ještě více zpřehlednili, zjednodušili a zdokonalili tak, aby zákazníci mohli nakupovat bez sebemenších problémů. Náš sortiment zahrnuje dětské postýlky a doplňky do nich, ohrádky pro děti, dětské kolébky, kojenecké oblečení, přípravky k péči o dítě a spoustu dalšího zboží.

Myslíme na Vaše pohodlí

Snažíme se Vám usnadnit či o dítě, stejně tak i krmení a kojení. V této sekci najdete dětské bryndáky, dudlíky, dětské nádobí, nebo jídelní židličky, či kojenecké láhve. Ale také například kosmetiku pro děti, koše a kyblíky na pleny, různé chůvičky a monitory dechu, chrániče hran a rohů, bezpečnostní zábrany a další nezbytnosti pro bezpečnost Vašich dětí. Samostatnou kapitolou jsou dětské postýlky. Na našich stránkách najdete veškeré vybavení do nich, stejně tak i bezpečnostní prvky. Jedná se třeba o bočnice do dětských postýlek, bezpečné boxy do dětských postýlek, mantinely do postýlek, či klíny do dětských postýlek.

Dopřejte dětem komfort našich výrobků

Díky nabídce pestrého vybavení a pomůcek pro děti v mnoha provedeních, barvách a variantách a neustálému doplňování skladových zásob, získáváme stále více objednávek a nových zákazníků. Staňte se i Vy jedním z nich a nakupujte u nás pravidelně. Nikde jinde nenajdete takový výběr kojeneckého oblečení, dětských kočárků, hraček, cestovních postýlek, dětských kolébek, anebo ohrádek pro děti. Našimi hlavními přednostmi jsou vstřícnost, pracovitost, ochota pomáhat a v neposlední řadě kvalitní a levné produkty. Eandilek.cz je pro Vás tím pravým, co jste doposud hledali a nenašli. Přejeme Vám příjemný a spokojený nákup a věříme, že i v budoucnu se k nám budete vracet.