Sex je nedílnou součástí pánského i dámského života. Dámy to však mají o něco složitější, neboť jejich uspokojení mnohdy závisí na šikovnosti partnera. Pokud jste zrovna vy neměla štěstí a váš partner jednoduše neví, kam sáhnout a co dělat, pořiďte si sexuální hračky. Nemusíte partnera úplně vyměnit, avšak s použitím těchto pomůcek dosáhnete orgasmu daleko snadněji, což určitě každá z vás chce.

Proč je dobré dosáhnout orgasmu?

Orgasmus si zaslouží dosáhnout každá žena bez ohledu na šikovnost či výdrž svého partnera. Stejně jako jsou rozdílní muži, tak i některým ženám trvá dosažení orgasmu o trochu déle než jiným. Jeho prokazatelné účinky však ocení všechny z vás. Pokud totiž budete pravidelně dosahovat vyvrcholení, budete se cítit daleko sebevědomější a také krásnější. Navíc se vám zlepší paměť a vaše tělo bude daleko lépe odolávat stárnutí.

Vyzkoušejte vibrační vajíčka

Můžete si pochopitelně zakoupit vibrační vajíčka, která patří dlouhodobě k těm nejoblíbenějším sexuálním hračkám. Jsou totiž speciálně uzpůsobená ke stimulaci klitorisu, případně přímo k zavedení do vagíny nebo análního otvoru. Pomůcka je ovládaná tlačítky, takže si můžete snadno regulovat rychlost a sílu stimulace, abyste si tyto okamžiky co nejvíce užila. Jeho velkou výhodou je malá velikost, tudíž je diskrétní a můžete si ho s sebou vzít třeba na chatu nebo na služební cestu.

Od věci není ani použití vibrátoru

Dnes již není hříchem používat vibrátor, neboť se jedná o naprosto běžnou sexuální pomůcku, se kterou jistě dosáhnete vyvrcholení. Dříve bylo toto téma zcela tabu, ovšem dnes se o něm mluví otevřeně, což se projevilo i na tvarech, velikostech a funkcích vibrátorů. V současné době jde o velice sofistikované hračky, z nichž některé jsou speciálně určeny na stimulaci klitorisu a masáž celého těla, neboť mají podobu masážní hlavice. Všechny vibrátory jsou odolné vůči tekoucí vodě, tudíž se nemusíte obávat ani bujarých mokrých orgasmů.

Jestliže v sexuálním životě nedosahujete orgasmů, pořiďte si sami nebo s partnerem hračky, díky kterým si budete sex užívat ještě o poznání intenzivněji.