V každé kuchyni, která má potřebné vybavení, je možné uvařit a upéct pokrmy, které chutnají všem generacím. Ať už se jedná o přípravu jídel v domácnosti nebo restauraci, vždy je důležité používat kvalitní suroviny. Pro hotely, restaurace, jídelny, bary a další gastro zařízení, je k nám ze Španělska dováží společnost BMC Brno. Pokud tedy připravujete jídla s rajčaty, olivovým olejem, sterilovanou zeleninou a ovocem a jinými surovinami, můžete si je v různě velkých balení koupit právě díky této společnosti.

Sterilovaná zelenina, která je chutná a kvalitní

MBC Brno dováží potraviny ze zahraniční již 30 let. Má zkušenosti a ví, který pěstitel, chovatel, výrobce nabízí to nejlepší. Proto má také tolik odběratelů napříč hotelů, prodejen potravin, restaurací i jiných. K oblíbeným patří sterilovaná zelenina a konzervované ovoce. Kupříkladu drcená rajčata. Drcené kousky rajčat s rajčatovou šťávou se nachází v plechovce, znát je můžete pod názvem Polpa Fine di Pomodoro. Jedná se o kvalitní výrobek bez zbytečných přídatných látek. Použít je můžete na přípravu polévek, omáček, k dochucení různých pokrmů. Jedná se o velké balení 4 050 g vhodné pro velkoobchodní sítě, restaurace a sítě Horeca.

V nabídce jsou i krájená rajčata s rajčatovou šťávou 400 g, loupaná rajčata s rajčatovou šťávou 400 g, krájená rajčata Polpa di Pomodoro 2 500 g, rajčata sušená na slunci ve slunečnicovém oleji 195 g, rajčatový protlak Doppio Concentrato di Pomodoro, Pizza Salsa přírodní atd.

Ze sterilované zeleniny jmenujme ještě hrášek, kukuřici, fazole, chřest, artyčoky, zeleninové delikatesy, zeleninové směsi atd.

Ovoce, koření, olivový olej a jiné potraviny ze Španělska

V kuchyni najde uplatnění i 100 % citronová šťáva 1 l, která je vyrobena z čerstvých zralých citronů. Je jako klasická čerstvá citronová šťáva, můžete ji denně používat. Na výrobu 1 l šťávy je potřebováno 3,6 kg čerstvých citronů. Použití je bohaté, např. na přípravu limonád, koktejlů, míchaných nápojů, sladkostí… V katalogu produktů najdete i mnohé koření, olivový olej vysoké kvality v různých baleních, olivy, paštiky, maso, vinné octy atd. Nahlédněte na katalog.bmcbrno.cz a vyberte si vše, co potřebujete.