Kdo z nás by nechtěl kupovat dětem hračky, které jsou pro ně zdravé, vhodné, ideální, pomáhají jim rozvíjet se, baví je a vedou je kupředu? Když jde o dětská kola, často ale bohužel volíme špatně. Mnohé totiž ani nenapadne, že k nejdůležitějším skutečnostem týkajícím se dětských kol, se váže váha kola. A často se můžeme v běžných prodejních řetězcích setkat s těžkými dětskými koly, která váží i 2 x až 2,5 x víc, než dítě. 

Lehká dětská kola WOOM

Abyste dětem kolo dobře vybrali, je důležité znát jejich výšku. Ovšem zpravidla jsou děti v daném věku podobně vysoké, a tak se lze orientovat i dle věku. Kupříkladu pro děti ve věku od 3 – 5 let jsou určena dětská kola 14“. Pro děti od 14 let dál jsou určena juniorská kola 27,5“. 

Důležitá je také zmíněná váha dětského kola. Kupříkladu kvalitní a cenově dostupná dětská kola od firmy WOOM z Rakouska, váží jen 5,3 kg (velikost dětského kola 16“ pro děti od 4 – 6 let). Cena je aktuálně 11 490 Kč. Bikero.cz, kde můžete tato kola koupit, má často různé slevové akce, kdy vám se slevovým kódem zlevní zboží v košíku např. o 10 %. 

Menší kola WOOM 14“ aktuálně stojí jen 9 990 Kč. Velikost 20“ na vás čeká za 12 990 Kč. Pokud máte dětí více, nové kolo využijí obě, jakmile mu to menší doroste svou výškou. Cena kola se tak u vás doma sníží. Navíc jej pak můžete prodat přes bazar a penězi pokrýt část ceny nového, většího kola. 

Bohatý výběr dětských kol

Bikero.cz nabízí i dětská kola od jiných výrobců. Třeba Kubikes, Rascal Bikes nebo Frog. Hmotnost kol se díky použití lehkého hliníku u ověřených značek, pohybuje i pod 7 kg. Kola jsou vyráběna na míru potřebám malých dětí, jež ocení hlavně kolo lehounké tak, aby se jim dobře ovládalo a snadno se na něm naučily jezdit.

Dopřejte dětem nová jízdní kola, která se jim budou líbit, a bude se jim na nich skvěle jezdit. S výběrem vám rádi a ochotně poradí na Bikero.cz.