Zajímá vás na kolik vypadáte? Pro většinu žen je je jejich vizuální vzhled mnohem důležitější než skutečný. Každá žena je ráda, když vypadá mladší než ve skutečnosti je. Biologické hodiny sice nejdou zastavit, ale je možné se starat o tělo a o pleť takovým způsobem, že budeme vypadat výrazně mladší. Nejlepšími pomocníky jsou vhodná séra a krémy, se kterými bude pleť vyživovaná, vypnutá a bez vrásek.

S jakými prostředky omládnete?

Velký efekt má pro pleť kyselina hyaluronová. Hydratuje pokožku a stará se, aby byla elastičtější, zpomaluje proces stárnutí, regeneruje pleť, hojí rány a pomáhá pleť detoxikovat. Můžete si na trhu koupit mnoho produktů s touto kyselinou, ale nejlepší volbou je sérum s nejsilnější koncentrací této kyseliny, které naleznete na Nakupzdrave.cz. Jde o 30ml balení 3% koncentrované kyseliny hyaluronové. Užívání je velmi snadné, nanáší se pomocí pipety na konkrétní místo, ráno a večer. Efekt zajisté brzy uvidíte.

Dalším účinným prostředkem je olej z opuncie fíkové. Jeho výroba je velm nákladná a pro 1 litr oleje je potřeba 30 kilogramů vylisovaných semínek z 1200kg ovoce. Tento olej regeneruje pokožku, zabraňuje jejímu stárnutí, uklidňuje podrážděnou pleť, zatahuje póry, chrání pleť před volnými radikály, skvěle působí na regeneraci vlasových kořínků, pomáhá proti stárnutí pleti a tvorbě vrásek, redukuje černé tečky, tmavé kruhy a rovněž regeneruje nehtová lůžka. Rovněž se nanáší pomocí pipety a jemně se rozetře, alespoň 1x denně.

Dalším vzácným olejem je růžový olej Bulharsko je známé svým jedinečným klimatem k pěstování Rosa Damascena, chcete-li bulharské růže. Růžový olej čistí a osvěžuje pokožku, obohacuje o vzácné látky a udržuje pokožku v rovnováze. Stimuluje regeneraci a pomáhá léčit zánětlivé procesy. Má antioxidační účinky a zpomaluje proces stárnutí.

Další důležitá péče

Nejen prostředky, ae i vaše zvyky vám pomohou udržet pleť mladistvou. Dbejte na dostatečný pitný režim a také na dostatek spánku. O pleť se starejte pravidelně a nezapomínejte ani na peeling. Pravidelná péče o pleť se vždy projeví a vaše okolí si toho zajisté všimne.