Jste rodiče a přemýšlíte, čím letos potěšíte vaše ratolesti? Anebo jste prarodiče, a máte pocit, že vaše vnoučata vše mají, není jich čím překvapit? Pak zabrouzdejte na webové stránky kvalitního, léty ověřeného a cenově dostupného výrobce Vopi.cz a vyberte menším i větším dětem krásné a nápadité dětské koberce. S předlohami pro skákací hry, se silnicemi, s oblíbenými postavičkami, zvířátky, s nápisy, které se líbí náctiletým… Nabídka je obrovská.

Pro kluky, kteří rádi řídí, jezdí a převáží náklad

A nejen pro ty… Velmi oblíbený je dětský koberec metráž Farma II. napříč rodinami a dá se říct napříč generacemi. Už dnešní 18 – ti letí, se s nimi mohli hrát a dnes je kupujeme třeba jejich novorozeným neteřím a synovcům, někdy i sourozencům.

Na takovém koberci najdou nejrůznější stavby, cesty, louky, parkoviště všichni kluci i holky, kteří rádi vezmou auto, traktor, motorku či cokoli jiné a jezdí, parkují, vozí náklad, nechávají si natankovat naftu, benzin, opravit auto… Zútulní nejen pokojík, přenést jej můžete i do obýváku, jestli zde dítko tráví spolu s vámi většinu dne, je populární i v hernách a školkách. Děti v jeho společnosti dovedou strávit mnoho času a opakovaně.

Metrážová varianta může mít až 4 m na šířku, délka je libovolná. Přes konfigurátor si můžete navrhnout koberec Farma II. v libovolné barvě, rozměru a tvaru. Pokud chcete kusový koberec, ideální možnost.

Nejen farmy, ale i města, skákací panáci, člověče, nezlob se aj.

Najít můžete hrací koberec Farma v různých, trochu jiných provedeních. Tak, jako lze koupit i koberec s předlouhou města, nebo města a pláže aj.

Pro holky i kluky můžete koupit i koberec, na němž je předloha hry „Skákací panák“. Když je venku nevlídně, mohou děti skákat doma. To platí i o hře Člověče, nezlob se! v kobercové podobě. Součástí jsou i velké figurky a kostka. Zahrát si můžete kdykoli, hra bude stále připravena. A navíc může sloužit jako předložka u postele.Koberce pro děti v mnoha tvarech, barvách, s obrázky, ve tvaru květiny, srdíčka a kdejaké jiné, najdete na Vopi.cz. Pojďte si vybrat a udělejte dětem radost. Zároveň jim zajistíte teplo od podlahy.