Chcete dětem koupit nový nábytek, abyste přizpůsobili vzhled pokojíku jako celku tomu, co mají rádi? Je vaším přáním najít barevné postele, skříně, židle i stoly, které samy o sobě udělají prostor barevným a veselým? Pak se podívejte na dětské skříně, které nabízí Sg-nabytek.cz. Jsou barevně laděné pro kluky i holky, vyberete skutečně každému.

Udělejte v pokojíku malé městečko

Právě jako v malém městečku to může vypadat, když koupíte dětské skříně znázorňující domečky a domy. Vybrat si můžete bílo růžové provedení nebo bílo šedou variantu. Kupříkladu regál MIRUM 1 SZ v bílo růžové barvě má ve spodní části velký šuplík, pak dvě police a nahoře je „půda“, do níž může dítko uložit oblečení, knížky, hračky nebo cokoli jiné.

Když postavíte dva, tři domky vedle sebe, vypadá celek velmi hezky. Kombinovat můžete i s regálem MIRUM 08 v bílo růžové barvě. Regál MIRUM domeček bílo šedý je pak zcela otevřený, má sedlovou střechu a působí velmi vzdušně. Ideální třeba jako knihovna.

 Dětský pokoj dotvořte i barevnou patrovou postelí

Nejeden dětský pokoj je určen pro dvě, tři i čtyři děti. Tady je každé místo dobré, a tak abyste ušetřili prostor na jednolůžkových postelích, pořiďte postele poschoďové. 

Patrové postele jsou k dostání v mnoha barevných provedeních i různých řešeních. Pod spodním lůžkem mohou být úložné prostory, dokonce pod ní může být skryto další výsuvné lůžko, kde může přespávat další sourozenec, který k vám jezdí na víkendy, nebo kamarád, sestřenice, Tonda od sousedů či jiné dítko.

Zvolit můžete přírodní patrovou postel, v kombinaci přírodního dřeva a bílé barvy, přírodní a zelené, cool je celá šedá postel, krásná je patrová postel MAX III, u níž je spodní lůžko širší a vyspí se zde i dítě, které potřebuje víc prostoru ke spánku. Pod spodním lůžkem jsou úložné prostory, nad ním zase poličky. Schůdky jsou také „duté“, takže i do nich uložíte hračky či jiné předměty.

Více zajímavých kousků nábytku nejen do dětského pokoje najdete na Sg-nabytek.cz.