Dodávky jsou vozidla užitečná pro přepravu menších nákladů a proto je využívají zejména drobní podnikatelé, živnostníci i řada firem. Pokud se jim ovšem nevyplatí si pořizovat vlastní užitkové vozidlo, je pro ně ideální pronájem.

Půjčovna dodávek a minibusů Fibo Trading slouží již řadu let zájemcům z řad fyzických i právnických osob, které bydlí nebo mají sídlo své firmy v Praze a blízkém okolí.

Proč si půjčit dodávku?

Pronájem užitkového vozidla, dodávky či minibusu má celou řadu výhod. V první řadě se zákazník nemusí starat o údržbu vozidla, sledovat termíny servisu či kontrol v STK a termíny pro placení povinného ručení či havarijního pojištění. Stručně řečeno, zákazník, který si vypůjčí dodávku či jiné podobné vozidlo se může věnovat výhradně svému podnikání, zapomenout na starosti s údržbou a placením veškerých nákladů spojených s provozem vozidla.

Další výhody pronájmu

Kromě péče o technický stav a placení poplatků nabízí půjčovna dodávek velice výhodné ceny, které jsou v porovnání s konkurencí na území Prahy a jejího okolí mnohem nižší. Výhodné ceny jsou zajímavé jak pro podnikatele, tak pro zájemce z řad fyzických osob.

Další výhodou pronájmu užitkového vozidla je skutečnost, že počet kilometrů, které zákazník s vozidlem najezdí, není dopředu nijak omezen.

Pronájem minibusu

Minibus je ideálním dopravním prostředkem pro menší počet lidí. Hodí se například firmám, které potřebují převážet své pracovníky na jiné místo, než je jejich sídlo. Pronájem minibusu může splnit sen vícečlenné rodině, která se s minibusem může vypravit na dovolenou k moři nebo na hory i do zahraničí. Minibus pojme pohodlně až osm osob a ještě má prostorný zavazadlový prostor.

Jaké jsou podmínky pronájmu

Půjčovna disponuje širokým vozovým parkem, který pravidelně obměňuje, takže všechna vozidla jsou v perfektním technickém stavu. Jedinou podmínkou, kterou musí zájemce o pronájem splňovat je řidičský průkaz skupiny B, který je dostačující k řízení dodávek i minibusů nejen na území ČR, ale i ve všech členských zemích EU. Při převzetí vozidla vás předávací technik podrobně seznámí s jeho ovládáním a poskytne cenné rady.

Co obdržíte

Pochopitelně potřebné dokumenty, jako je technický průkaz, doklad o zaplacení povinného ručení, dále údaje o elektronickém sledovacím systému a také dálniční známku. Také si může vypůjčit zvláštní výbavu v podobě dětské autosedačky, upínací popruhy zavazadel nebo nosiče lyží.