Tato otázka jistě napadla každou z nás. Silonové punčochy musí mít ve své garderobě prostě každá žena. Je to základ šatníku všech celebrit, dokonce i její výsost královna Alžběta II bez nich nikdy nevychází. Vždy se totiž objeví událost, kde jsou potřeba. Ať už se jedná o společenskou událost, kde je nařizuje etický kodex nebo romantický večer ve dvou kde dotvoří tu správnou atmosféru.

Posílené krajkou

Samodržící punčochy jsou krásné. Mnoho žen je volí proto, že si je stačí koupit, obléct a jít. V horním zesíleném okraji, který je často ozdoben krajkou jsou opatřeny silikonovými proužky, ty zamezí jejich sklouzávání po stehně. Jsou nenápadné a téměř neviditelné pod těsným oblečením. Jsou prodávány v různých designech od těch klasických, přes stylové až po ty nejvíce sexy.

Trefa do černého

Klasické punčochy je potřeba připnout k podvazkovému pásu. Jsou v módě nadčasové – je zde kouzlo. Vašemu vzhledu dodají ten správný náboj. I zde je možné vybrat pro vás ty nejlepší, přes širokou škálu barev až po ty zajímavé na pohled. U punčoch k podvazkovému pásu ženy především oceňují pohodlí, které jim přináší. Samodržící punčochy můžou totiž některým ženám být nepříjemné a mají pocit škrcení kolem stehna.

Krása především

Podvazkový pás bezesporu patří do představ mužů o vášnivém večeru. Je to přesně ta třešnička na dortu, bez které je dort krásný, ale s ní je to pozvednuto na vyšší úroveň. Správně zvolený střih podvazkového pásu navíc zakryje nedokonalosti postavy a pomůžou zvýraznit křivky. Nepostradatelný bude, pokud jste majitelkou punčoch k podvazkovému pásu.

A které punčochy preferujete vy? Nadčasovou klasiku zajištěnou sexy podvazkovým pásem nebo samodržící punčochy s dostatkem krajky? Je váš partner potěšen, když na sebe oblečete punčochy? Ocení, když naplánujete romantický večer?