Domov vnímá většina lidí jako komfortní a bezpečnou zónu, kde se chce cítit příjemně. Zajisté se z práce nejvíce ze všeho těšíte právě domů. Ne pro každého je však domov místem, kde by chtěl trávit volný čas a důvodem je mnohdy hluk. Pokud máte hlučné sousedy, kteří jsou bezohlední, může to značně komplikovat život. Neznamená to však, že byste museli útrapy neustále snášet, stačí si domov odhlučnit a máte po problémech.

Jak odhlučnění provést?

Pravděpodobně už víte, odkud k vám hluk přichází. Pokud je to strop, měla by se provést protihluková izolace stropu. Stejně tak můžete odhlučnit i zdi nebo podlahu. Nejprve se koupí protihlukové materiály a ty se následně připevní na stěnu, je to stejně jednoduché, jak to zní. Akustické materiály nakoupíte v eshopu na Akusticka-pena.cz.

Akustická pěna je vám zde k dispozici v mnoha druzích a jelikož jsou jednotlivé produkty podrobně popsané, nemůžete vybrat špatně. Akustické materiály se vyznačují tím že se skládají z mnoha fragmentů a mají vysokou hustotu, zvuk pohltí nebo výrazně ztlumí. Zjistěte více o akustické izolaci ve videu níže.

Aplikace akustických materiálů není náročná a webové stránky eshopu jsou plné praktických návodů, které vás se vším seznámí a poradí, jak postupovat. Když se použije například protihluková deska, jde o velmi slabou vrstvu, která má však vysoký efekt a dokáže ztlumit zvuk až o 37 dB. Po odhlučnění efekt okamžitě poznáte.

Hluk, který vás rušil, jako by zcela zmizel. Odhlučnění se nabízí každému, nejde o vysokou investici a zajistí vám, abyste konečně mohli důstojně bydlet bez obtěžujícího hluku. Nakupte potřebné akustické materiály třeba ještě dnes.