Minerální kameny mohou být zdrojem energie, dobré nálady, lepšího spánku, ale mnoho lidí také věří tomu, že odhání zlé síly či pomáhají bojovat se zdravotními neduhy. Každý kámen je specifický nejen vzhledem a strukturou, ale také vlastnostmi, kterými působí na své okolí – včetně člověka. Ačkoli jsou oblíbené šperky nebo přívěsky z minerálů, mohou být produkty z kamenů a křišťálů také doplňkem v interiéru. Stromečky štěstí z léčivých kamenů objevíte na webu magieprirody.cz a my vám prozradíme, ze kterých kamenů patří mezi nejoblíbenější.

Kříšťálový stromeček

Díky své bezbarvosti se stromeček z křišťálu hodí téměř do všech druhů interiérů. Křišťálový stromeček vyzařuje čistotu a jednoduchost. Křišťál patří mezi silné kameny, které dodávají energii. Posiluje auru, která chrání duši proti negativním energiím, což zajišťuje klidnější spánek a dodává klid. Klidnější spánek vede k větší trpělivosti, kterou křišťál také posiluje.

Stromeček z obsidiánu

Obsidián posiluje pravdu. Silně ochranný kámen, tvoří štít proti negativitě. Blokuje psychický útok a absorbuje negativní energie z okolí. Obsidián uvolňuje psychické napětí a stres. Vnáší do mysli jasnost a odstraňuje zmatek. Pomáhá vám poznat, kdo skutečně jste. Obsidián rozpouští emocionální blokády a dávná traumata. Podporuje vlastnosti soucitu a síly.

Stromeček z ametystu

Ametyst je nejoblíbenější odrůda křemenných krystalů, která je považována za nejmocnější a nejochrannější kámen. Díky ametystovému stromečku se členové domácnosti mohou zbavit stresu a napětí. Ametyst posiluje intuici a psychické schopnosti člověka. S ametystovým stromečkem v ložnici se dočkáte nejen klidného spánku, ale také si snadněji zapamatujete své sny.

Stromečky štěstí a mnoho dalších přírodních produktů objednávejte na e-shopu magieprirody.cz.