Máte hotel, penzion, nebo chatu, které pronajímáte, a potřebujete je dát trochu do pucu? Začněte od podlahy, tedy lépe řečeno od stěn. Nejdůležitější je první dojem. Když host vstoupí do hotelového pokoje, apartmánu či chatky, měl by si zde připadat příjemně, měla by na něj dýchnout originální atmosféra a především pocit příjemného a čistého prostředí. Můžete zvolit malbu, ovšem tu je třeba často obnovovat, aby byla stále svěží a čistá, mnohem praktičtější je použití tapet.

Tapety pro krásný pokoj

Tapety s jednoduchým a nenápadným opakujícím se vzorem můžete použít na celou stěnu, velmi dobře vypadají také fototapety, zejména kulaté fototapety jsou v poslední době skutečným hitem. Oživíte pomocí nich každý pokoj. Můžete stylizovat všechny pokoje stejně, nebo naopak mít každý jiný, to záleží pouze na vás. Nemusíte se bát ani odvážných či výrazných vzorů, doma by je lidé nejspíš dlouhodobě nechtěli, ale pro jednorázový pobyt se skvěle hodí a ozvláštní jejich dovolenou i služební cestu.

Lepíme tapety – raz dva

Tapety se jednoduše aplikují, stačí pečlivě připravit podklad a samotné lepení tapety není zase tak náročné. Pokud máte suchý, rovný a hladký povrch, tapetu snadno nalepíte, uhladíte a je hotovo. Tapety vás nezruinují, v případě opotřebování či poškození ji lze snadno sejmout a nahradit novým dekorem. Použijte tapety také ve společných prostorách, jako jsou chodby, nebo restaurace, zajímavé dekory potěší každé oko. Neváhejte a vybírejte tapety z pohodlí vašeho domova a nechte si je doručit zase až domů. Internetový obchod Tapeta-dekorace.cz nabízí jak možnost nakupování on-line, tak si můžete zajít vše prohlédnout na vlastní oči do kamenné prodejny. Využijte akční nabídku, nakupte tapety a potřebné lepidlo potřebné k aplikaci dostanete k vaší objednávce jako dárek zcela zdarma. Nakupujte tapety výhodně, nakupujte na Tapeta-dekorace.cz.