V tomto článku bych ráda představila jedinečné místo všem unaveným maminkám, které nutně potřebují relax, odpočinek a nerušené chvíle, které jsou jistě každé mamince velmi vzácné. I když své děti jistě milujete, někdy toho určitě máte až nad hlavu. Zavolejte babičkám a dědečkům a poproste je, zda by vám vaše malé ratolesti nepohlídali alespoň na jeden nebo dva dny. Čeká na vás pobyt plný odpočinku, zážitků a piva! Vydejte se do Pivních lázní v Nepomuku!

Vydejte se sama, s kamarádku nebo s partnerem do nepomuckých pivních lázní. Rozhodně nebudete litovat. Možná jen toho, že jste sem nezavítala už dříve. A proč jsou pivní lázně skvělé právě pro unavené maminky? Protože si odpočine vaše tělo, ale i mysl a zapomenete na všechny starosti. Zpomalíte myšlenky a uvolníte stres ze svého těla i hlavy.

Krásné prostředí hotelu si ihned oblíbíte, pípa na pokoji je příjemným bonusem

Už při příjezdu se ocitnete v malebném městečku s krásným historickým centrem, které vám navodí tu správnou dovolenkovou náladu. Lázně se nachází v nedaleké budově a již zvenčí je vidět, že se jedná o moderní zařízení s nadčasovým designem.

Po vstupu do lázní vás přivítá příjemná a sympatická obsluha, která vysvětlí, jak celý pobyt probíhá. Jakmile se dostanete na pokoj, dýchne na vás pohodová atmosféra stylově a prakticky zařízeného interiéru. Náladu vám ještě vylepší pípa s tučnou dvanáctkou, která se nachází v každém pokoji. Můžete si hned po příjezdu s libostí načepovat pivo přímo ve svém pokoji. To vás již naladí na odpočinkové a relaxační procedury, které vás zanedlouho čekají. Celkové prostředí lázní je příjemné a klidné, takže se zde budete cítit jako doma. Možná i lépe.

Zažijte pořádný odpočinek a dobijte baterky, zasloužíte si to

Těšit se můžete na jedinečné procedury s využitím pivních produktů, jako jsou horké pivní lázně, masáže, peelingy či zábaly. Pivní lázeň se může chlubit blahodárnými účinky na vaši pokožku a dýchací cesty, a navíc vám dodá mnoho vitamínů a minerálů a podporuje imunitní funkci v organismu. Samozřejmostí je vířivka s krásně teplou vodou a světelnými efekty. Po těchto procedurách se budete cítit jako znovuzrozená a plná energie do dalších dnů.

Pokud jste unavená maminka anebo přepracovaný marketér a hledáte způsob, jak si dopřát odpočinek, pak vám návštěvu pivních lázní vřele doporučuji. Dobijte baterky na tomto unikátním místě, ze kterého si odnesete nádherné zážitky, které vám zůstanou v paměti ještě dlouho. Celkově budete z pobytu v pivních lázních nadšená. Jedná se o skvělou příležitost na psychické i fyzické uvolnění, které si každá maminka zaslouží.

Andrea Ježková

Pivní hotel Zlatá kráva

Nám. Augustina Němejce 416, Nepomuk

Telefon: +420 724 901 874, +420 373 721 968

E-mail: recepce@pivnihotel.cz Web: www.pivnihotel.cz