Když se řekne trenýrkárna, člověk si představí pánské spodní prádlo, konkrétně pánské trenky. Chytrý internetový obchod trenyrkarna.cz však má ve své nabídce také podprsenky, které nabízí jako doplňkový sortiment k ostatnímu spodnímu prádlu.

Jakmile na stránky tohoto internetového obchodu zabrousíte, okamžitě vás zaujmou především podprsenky Calvin Klein a Tommy Hilfiger. Tyto věhlasné značky, zejména Calvin Klein podprsenka, si svůj věhlas získaly především kvalitním zpracováním. Jedná se zkrátka o naprosto dokonalé dámské spodní prádlo, které perfektně sedí.

Dámské podprsenky Calvin Klein
Podprsenky Calvin Klein

Plavky se vám ještě budou hodit!

Před pár týdny jsme jásali, že plavková sezóna je už konečně tady. Také se vám zdá, že utekla jako voda? Já bych to ale ještě nevzdávala! Celý říjen má být prý teplotně nadprůměrný, obávat 36 ani 40 stupňů se už však nemusíme. O to vlastně může být pobyt u vody, nejlépe v nových dámských plavkách, suprovější. A když už se budete chtít předvést, přibalte do virtuálního košíku také pánské plavky, ať vám to sluší oběma.

Doba dovolených ještě zdaleka nekončí

Klimatické změny na naší planetě nahrávají tomu, že s prázdninami doba dovolených zdaleka nekončí. Vyrazit třeba do Chorvatska ještě v druhé polovině září nebo začátkem října je bezkonkurenční. Poloprázdné pláže, příjemné teploty a nádherně vyhřáté moře. Co více si přát? Snad jen kromě nových dámských a pánských plavek sexy dámské pyžamo a zajímavé pyžamo pánské.

V září vás u moře pravděpodobně nečekají žádné studené večery. Pro jistotu je však dobré si vzít nějaký ten svetřík, dlouhé kalhoty a ponožky. Holkám (dámy prominou, mám samozřejmě na mysli všechny ženy) se rozhodně budou hodit kalhotky s nohavičkou, které jsou pohodlné a z příjemného materiálu, takže padnou klidně i pod upnuté šaty.