Nemáte financí nazbyt a rádi byste zažili příjemnou dovolenou v České republice? Objevte kouzlo Máchova kraje a užijte si letní dovolenou u Máchova jezera. Právě zde na vás totiž čeká kvalitní zázemí, pobyt v přírodě a koupání v jezeře.

Krásný kraj

Okolí Máchova jezera je proslaveno svou krásnou přírodou a množstvím míst, kam můžete vyrazit na výlet, což je ideální v případě, že zde trávíte delší dobu, například dovolenou. Vydat se můžete například na návštěvu Bezdězu, Kokořína, Doks apod. V tomto kraji se jistě nudit nebudete.

Rodinná dovolená

Dovolená u Máchova jezera je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Máchovo jezero ubytování vám totiž nabízí ideální místo pro dovolenou s dětmi. Ubytováni budete nedaleko Máchova jezera, a to v kempu, kde jste obklopeni přírodou. Kemp navíc nabízí vše, co potřebujete. Ubytováni můžete být v chatkách s chladničkou, v kempu se nachází jídelna s barem, společné sociální zařízení, ohniště, ale také vyžití pro děti. Nechybí zde houpačky, prolézačky a pískoviště. I v okolí na vás čeká zajímavé sportovní a rekreační vyžití (například minigolf, trampolína, šlapadla, loďky či kolotoče).

Koupání a pláž

I u Máchova jezera si totiž užijete kvalitního koupání a krásných pláží. Užívat si můžete slunečních paprsků a vaši potomci si vyhrají na pláži. Strávit však dovolenou můžete nejen relaxací, ale také sportovním vyžitím. Sebou si totiž můžete přivézt také kola a okolí Máchova jezera prozkoumat na kolech. Osvěžit se vždy následně můžete v Máchově jezeře, které je poměrně rozlehlé a těšit se na příjemné ubytování v kempu. Ideální dovolená pro rodiny, kteří milují dobrodružství, koupání a přírodu. Neváhejte proto a zarezervujte si své místo v kempu včas. I dovolená v České republice může být velmi vydařená a plná nových zážitků.