Žádný byt či dům se neobejde bez dekorací. Velké oblibě se těší 3D tapety. Širokou nabídku různých vzorů si můžete prohlédnout na webu tapetuju.cz.

Proč právě 3D tapety?

3d tapety na zeď můžete použít jako dokonalou bytovou dekoraci na jednu stěnu pokoje. Vytvářejí netradiční a velmi originální optickou iluzi. Díky širokému výběru různých motivů se hodí do každého pokoje. Jsou ideální volbou pro všechny ty, kdo hledají netradiční ozdobu svého interiéru a chtějí mít svoje bydlení nevšedně pojato. V nabídce tapetuj.cz nalezete fotografické tapety s 3D efektem a v originálním designu, které promění váš interiér k nepoznání. Volit můžete třeba tapety barevné, s hloubkovým efektem. Ty se tisknou na netkané textilie. Tento materiál je nejen odolný, ale také pružný. Instalace fototapet není nijak složitá a výsledný efekt je dokonalý.

3D tapety na zeď mohou být i vliesové

Vliesové tapety nabízejí hned několik výhod. Jsou pružné, pevné, překryjí i drobné nedostatky na stěně. Můžete je omýt vlhkým hadříkem. Mají stálý tvar, odolávají oděru a poškrábání a prostor, ve kterém jsou umístěné zútulní a navodí v něm příjemnou atmosféru. Pokud se je rozhodnete odstranit, jde to velmi snadno. Vliesové 3D tapety z nabídky tapetuj.cz nabízejí mnoho inspirujících a originálních vzorů s intenzivním barevným spektrem. Jsou ideální volbou do všech místností v bytě nebo domě.

Tipy pro vás

Milujete barvy, pak si pořiďte 3D tapety v rytmu barev, ve stylu barevného větrníku nebo barevných kostek. Hledáte něco netradičního? Ideální volbou jsou 3D tapety s vyobrazením pohyblivé stěny, tapety propojení, labyrint nebo začarované cihly. Dáváte přednost přírodnímu vhledu? Není nic snazšího, než si pořídit 3D tapetu s vyobrazením dřevěných krychlí. Originální vzhled nabízí 3D fototapeta okna s výhledem na moře. Nabídka vzorů a motivů je opravdu široká. Svoji 3D tapetu si nalezne každý.