Jste maminkou na mateřské? Nebo už máte děti odrostlejší a zažíváte s nimi občas perné chvilky, co se jejich aktivit týče? Není žádným tajemstvím, že v zápalu hry lze napáchat více škody, než užitku a stačí chvilka nepozornosti, aby bylo vše jinak.

Jistě to znáte. Hra s míčem se může proměnit v horor, pokud si nedáte pozor a vysklíte sousedovi okno, anebo když jdete se svou ratolestí nakupovat a ono ve chvilce shodí regál plný drahých vín. Člověku hrknou slzy do očí, ať už z pocitu marnosti, rodičovského selhání nebo „krvácení“ vlastní peněženky. Způsobenou škodu totiž musí někdo zaplatit. A hádejte, kdo to asi bude?

Výhrou je pojistka

Těm šťastnějším pomůže pojišťovna. Ti, kteří doposud význam pojištění bytu a domácnosti, a z něho vyplývající pojištění odpovědnosti bagatelizovali. Bezpečný domov PLUS není pouhý slogan, ale představuje novou generaci pojištění, které vás nenechá ve štychu a myslí i na vaše děti.

Aby byla rodina v bezpečí, je nutné pro ni zajistit vhodné bydlení. Přes veškerou péči ale může dojít k nepředvídatelným okolnostem, jako je nepřízeň klimatických vlivů, atak zlodějů nebo nešťastná náhoda, která může rodině obrátit život naruby během jediného okamžiku. Mít „eso v rukávu“ v podobě pojistky se rozhodně vyplatí.

Plnění bez spoluúčasti

Produkt Bezpečný domov PLUS nabízí i pojištění odpovědnosti v ceně. Do pojištění občanské odpovědnosti náleží všechny situace, které můžete způsobit v běžném životě. Ať už se jedná o výše zmíněné vysklené okno, rozbité zboží v obchodě, ale i další prohřešky ratolestí, kterým nemůže při sebelepší vůli žádná maminka zabránit.

Při kolizi však na pomoc přispěchá pojistní plnění, které díky úmluvě sjednání bez spoluúčasti, uhradí 100% nákladů až do výše 10 milionů (dle zvolené části). Pojistka má celosvětovou platnost a vztahuje se na všechny členy domácnosti, na manžela, partnera, druha a jejich děti, včetně osvojených i těch v pěstounské péči.