Lidé stále častěji vyhledávají produkty inspirované přírodou. Přírodní kosmetika, BIO jídlo jsou stále více skloňované termíny. V posledních letech jsou módními hity ve výzdobě interiéru předměty inspirované přírodou. Chladný kov a plast již „neletí“.

Je pravdou, že dřevo a výrobky a dárky ze dřeva jsou nestárnoucí klasikou, ovšem dřevo lze kombinovat i s jiným materiálem, například mechem. Nevěříte? Přesvědčte se na webu gabrielaart.cz, kde objevíte produkty do interiéru a tipy na dárky s přírodním nádechem.

Mechové a dřevěné vyřezávané obrazy

Mechové obrazy jsou hitem posledních let. Na e-shopu gabrielaart.cz můžete vybírat z mechových děl, která v současnosti již zdobí nejednu hotelovou halu, restauraci, ale i interiéry běžných domácností. Ačkoli jsou mechové obrazy vyrobeny opravdu z „pravého“ mechu, nevyžadují žádnou údržbu. Díky konzervaci mech nemění barvu a konzistenci, nevadne. Díla z mechu nepotřebují žádné zalévání nebo sluneční svit. Navíc jsou antistatické a odpuzují prach, takže i prachovku můžete odložit.

Dřevěné vyřezávané obrazy jsou k dispozici v několika provedeních, ovšem na vaše přání lze změnit odstín dřeva. Dřevo je ošetřeno přírodní směsí obsahující včelí vosk. Směs chrání dřevo před vyšisováním nebo popraskáním.

Mechové a dřevěné hodiny

Mechové a dřevěné hodiny jsou skvělým tipem na velmi jedinečný dárek. Údržba a zpracování je velmi podobné jako u obrazů z mechu a dřeva. Hodiny jsou ručně vyráběné, lze je doplnit o jméno obdarovaného, název firmy či věnování. Vygravírovat lze téměř cokoliv, dle vašeho přání. Vybírejte z několika tvarů a provedení a potěšte někoho z blízkých originálním dárkem v podobě hodin.

Gabrielaart.cz má také ve své nabídce dárkové krabičky, krabice na víno a mnoho dalšího, vše vyrobeno vlastnoručně z ryze přírodních materiálů.